teleporady

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza we Wrocławiu zapewnia diagnostykę i leczenie schorzeń ginekologicznych. Specjalizujemy się w prowadzeniu ciąży wraz z kompleksową oceną ultrasonograficzną. Pacjentki mogą wykonać badania cytologiczne i bakteriologiczne, a także skorzystać z fachowego poradnictwa antykoncepcyjnego.

Czym się zajmuje Poradnia Ginekologiczno-Położnicza we Wrocławiu?

W naszej Poradni diagnozowane, badane i leczone są różnorodne schorzenia układu płciowego kobiety. Nasi lekarze zapewniają kompleksowe wsparcie ginekologiczne w przypadku m.in.:

● chorób zapalnych żeńskich narządów miednicy mniejszej
● niezapalnych schorzeń żeńskiego narządu rodnego oraz innych schorzeń układu moczowo-płciowego
● wrodzonych wad rozwojowych narządów płciowych
● podejrzenia nowotworów układu moczowo-płciowego

Co ważne, nasi pacjenci mogą liczyć na specjalistyczne doradztwo z zakresu profilaktyki raka szyjki macicy. Nasi lekarze nie tylko edukują pacjentki, ale również zalecają wykonywanie stosownych badań w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia zmian nowotworowych.

Prowadzenie ciąży w Poradni Ginekologiczno-Położniczej

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza zapewnia profesjonalną opiekę nad kobietą ciężarną w przebiegu całej ciąży, a także po rozwiązaniu. Nasi lekarze monitorują przebieg ciąży, mając na uwadze rozwój dziecka oraz zdrowie i bezpieczeństwo kobiety. Pacjentki mają zapewnione również fachowe wsparcie w zakresie planowania ciąży.

Lekarze w Poradni Ginekologiczno-Położniczej:
lek. Piotr Barcikowski
lek. Zdzisław JezioroInformacja i rejestracja

"