Kurs masażu Shantala

Kurs masażu Shantala

 

Technika Shantala to masaż przynoszący wiele korzyści niemowlętom i starszym dzieciom, a także rodzicom. 

Stosowany u dzieci

ułatwia uregulowanie snu,
poprawia trawienie i niweluje problem kolek,
wycisza i uspokaja dziecko,
normalizuje napięcie mięśniowe.


Masaż Shantala korzystnie wpływa na krążenie i stan skóry, a także poprawia naturalną odporność poprzez pobudzanie układu limfatycznego i hormonalnego. Bardzo ważne jest to, że wzmacnia on poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu stanowi doskonałą bazę do rozwoju społecznego i sfery poznawczej. Poprzez zastosowanie technik Masażu Shantala ułatwiamy dziecku poznanie własnego ciała i wzmagamy więzi z rodzicem.
Korzyści z masażu Shantala odnosi także rodzic, który go wykonuje. Jedną z największych zalet jest doskonalenie umiejętności komunikowania się z niemowlęciem oraz opieki nad nim. Rodzic szybko uczy się rozpoznawać własne emocje i wyrażać je poprzez dotyk. Masaż skutecznie łagodzi objawy depresji poporodowej u matek oraz ma działanie odprężające i wzmacnia więź z dzieckiem.

 

W szpitalu św Anny w Piasecznie prowadzimy grupowe i indywidualne zajęcia masażu Shantala.

Zajęcia prowadzi certyfikowany instruktor Polskiej Szkoły Masażu Shantala. Warsztaty pozwalają poznać podstawy masażu oraz praktykować pod okiem specjalisty. Po zajęciach każdy rodzic otrzymuje dyplom.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 1,5h. W warsztatach grupowych biorą udział maksymalnie 3 rodziny.
Koszt dwóch spotkań grupowych wynosi 150zł., indywidualnych 280zł.

Rodziców prosimy o zabranie ze sobą na zajęcia:

ręcznik dla maluszka
oliwkę, którą stosują w domu dla dziecka

 


Wioletta Marciniszyn jest Certyfikowanym Instruktorem Polskiej Szkoły Masażu Shantala.
Specjalizuje się także w wykonywaniu zabiegów manualnych-refleksologii twarzy oraz refleksologii stóp, których celem jest zharmonizowanie przepływu energii w ciele człowieka a tym samym pobudzanie procesu prowadzącego do zdrowienia organizmu. Do każdego zabiegu podchodzi w sposób indywidualny, ponieważ ma świadomość, że każda osoba wymaga szczególnej opieki. Jest promotorem technik, które pomagają przywrócić równowagę w organizmie, zregenerować siły oraz uzyskać sprawność ciała i umysłu.

 

Informacja i rejestracja