Ćwiczenia mięśni dna miednicy

Ćwiczenia mięśni dna miednicy

Forma w praktyce


TRENING MIĘŚNI DNA MIEDNICY


W naszej placówce możesz skorzystać z indywidualnych zajęć, podczas których poznasz zestawy odpowiednich ćwiczeń. Pod okiem doświadczonych fachowców nauczysz się ich praktycznego wykorzystania. Dowiesz się także, jak i dlaczego wpływają na Twój organizm. Ćwiczenia mięśni dna miednicy, lub inaczej mięśni Kegla, to jedne z najważniejszych ćwiczeń dla każdej kobiety. Usprawniają i wzmacniają przeponę miednicy oraz przeponę moczowo-płciową. Wykonując właściwe ćwiczenia poprawiamy ukrwienie tkanek oraz uelastyczniamy mięśnie dna miednicy. Dokładnie te mięśnie, które odpowiadają za podtrzymywanie pochwy, pęcherza moczowego i macicę. Ponadto ćwiczenia prawidłowo przeprowadzane poprawiają satysfakcję seksualną oraz zapobiegają obniżaniu się narządów rodnych. Pełnią też ważną rolę w rehabilitacji pooperacyjnej w przypadku zabiegów ginekologicznych oraz po porodzie.

Zależy nam na Twoim maksymalnym komforcie i dopasowaniu ćwiczeń do Twoich potrzeb, dlatego w szpitalu św. Anny w Piasecznie prowadzimy zajęcia indywidualne.

 

ZAJĘCIA DEDYKOWANE DLA PAŃ:

 w trakcie ciąży i po porodzie
po operacjach ginekologicznych
z problemami nietrzymania moczu
z zaburzeniami statyki narządu płciowego
tych, które chcą zadbać o swoją dobra kondycję
Zajęcia prowadzi wykwalifikowana położna, specjalistka pielęgniarstwa ginekologicznego, terapeutka uroginekologii Pani Agnieszka Rogowska.

 

Położna Agnieszka Rogowska Położna: Agnieszka Rogowska

 


Agnieszka Rogowska - położna, specjalistka pielęgniarstwa ginekologicznego, terapeuta uroginekologii. Od wielu lat pracuje w zawodzie położnej. Na co dzień pracuje w oddziale ginekologicznym, gdzie spotyka się z kobietami w różnych sytuacjach życiowych. Praca w zawodzie daje jej ogromną satysfakcję. W wolnym czasie lubi usiąść na łonie natury z dobra książką.

Zajęcia odbywają się w środy: godz.18.00-18.45 i 19.00-19.45. Obowiązuje strój sportowy.

Cena zajęć: Zajęcia indywidualne: 150 zł

 

 

Informacja i rejestracja