teleporady
Ćwiczenia mięśni dna miednicy

Ćwiczenia mięśni dna miednicy

To jedne z najważniejszych ćwiczeń dla każdej kobiety. Usprawniają i wzmacniają przeponę miednicy oraz przeponę moczowo-płciową. Wykonując właściwe ćwiczenia poprawiamy ukrwienie tkanek oraz uelastyczniamy mięśnie dna miednicy. Dokładnie te mięśnie, które odpowiadają za podtrzymywanie pochwy, pęcherza moczowego i macicę. Ponadto ćwiczenia prawidłowo przeprowadzane poprawiają satysfakcję seksualną oraz zapobiegają obniżaniu się narządów rodnych. Pełnią też ważną rolę w rehabilitacji pooperacyjnej w przypadku zabiegów ginekologicznych oraz po porodzie.
W szpitalu św. Anny w Piasecznie są prowadzone zajęcia indywidualne i grupowe.

Zajęcia dedykowane dla Pań

 w trakcie ciąży i po porodzie
po operacjach ginekologicznych
z problemami nietrzymania moczu
z zaburzeniami statyki narządu płciowego
tych, które chcą zadbać o swoją dobra kondycję

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana położna, specjalistka pielęgniarstwa ginekologicznego, terapeutka uroginekologii Pani Agnieszka Katarzyna Rogowska.
 
Agnieszka Katarzyna Rogowska - położna, specjalistka pielęgniarstwa ginekologicznego, terapeuta uroginekologii. Od wielu lat pracuję w zawodzie położnej. Na co dzień pracuję w oddziale ginekologicznym, gdzie spotykam się z kobietami w różnych sytuacjach życiowych. Praca w zawodzie daje mi ogromną satysfakcję. W wolnym czasie lubię usiąść na łonie natury z dobra książką.
 
Zajęcia odbywają się w środy, godz.18.00-18.45 i 19.00-19.45
Strój sportowy

Cena zajęć - indywidualne 80 zł, grupowe 50 zł od osoby (grupa max 3 osobowa)

Informacja i rejestracja

"