teleporady

Poradnia Stomatologiczna

W Poradni stomatologicznej we Wrocławiu świadczymy pełen zakres usług w ramach stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz estetyki. Stomatolodzy we wrocławskich oddziałach naszej Poradni przeprowadzają kompleksowe zabiegi w nowocześnie wyposażonych gabinetach i z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w leczeniu dorosłych pacjentów oraz dzieci w każdym wieku.

Nasi lekarze w Poradni Stomatologii Zachowawczej we Wrocławiu przy ul. Łowieckiej 24:

●     lek. stom. Anna Sawińska-Brorzek

●     dr n. med. Joanna Bałchanowska

●     lek. Magdalena Mazur

●     lek. Elżbieta Warzecha

Nasi lekarze w Poradni Chirurgii Stomatologicznej we Wrocławiu przy ul. Łowieckiej 24:

●     lek. Maciej Ławińsk

 

Poradnia stomatologiczna we Wrocławiu zapewnia fachową pomoc w zakresie profilaktyki i leczenia stomatologicznego. Wykonujemy niezbędne badania stomatologiczne, a także przeprowadzamy zabiegi lecznicze oraz pielęgnacyjno-estetyczne. Pacjenci mogą liczyć także na kompleksowe leczenie protetyczne we Wrocławiu.

Poradnia stomatologiczna dla dzieci

Stomatolog zaprasza na wizyty dzieci w każdym wieku, zapewniając profesjonalną, a przede wszystkim miłą i bezstresową atmosferę. Nasza Poradnia zajmuje się nie tylko leczeniem stomatologicznym, ale również działaniami kontrolnymi i profilaktycznymi z zakresu higieny zębów i jamy ustnej u najmłodszych pacjentów.

 

ul. Łowiecka 24:PORADNIA STOMATOLOGII ZACHOWAWCZEJ:                     lek. stom. Anna Sawińska-Brorzek
dr n. med. Joanna Bałchanowska lek. stom. Anna Nowaczyk          lek. Magdalena Mazur                 lek. Elżbieta Warzecha
PORADNIA CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ:
lek. Maciej Ławiński

 

 

Informacja i rejestracja

"