teleporady

Poradnia Stomatologiczna

Lekarz

  • lek. stom. Anna Sawińska-Brorzek
  • dr n. med. Joanna Bałchanowska

W Poradni stomatologicznej we Wrocławiu świadczymy pełen zakres usług w ramach stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz estetyki. Stomatolodzy we wrocławskich oddziałach naszej Poradni przeprowadzają kompleksowe zabiegi w nowocześnie wyposażonych gabinetach i z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w leczeniu dorosłych pacjentów oraz dzieci w każdym wieku

Poradnia stomatologiczna we Wrocławiu zapewnia fachową pomoc w zakresie profilaktyki i leczenia stomatologicznego. Wykonujemy niezbędne badania stomatologiczne, a także przeprowadzamy zabiegi lecznicze oraz pielęgnacyjno-estetyczne. Pacjenci mogą liczyć także na kompleksowe leczenie protetyczne we Wrocławiu.

 

ZASADY REJESTRACJI:

  • konsultacje odpłatne
  • konsultacje w ramach NFZ

Poradnia stomatologiczna dla dzieci

Stomatolog zaprasza na wizyty dzieci w każdym wieku, zapewniając profesjonalną, a przede wszystkim miłą i bezstresową atmosferę. Nasza Poradnia zajmuje się nie tylko leczeniem stomatologicznym, ale również działaniami kontrolnymi i profilaktycznymi z zakresu higieny zębów i jamy ustnej u najmłodszych pacjentów.

 

ul. Łowiecka 24:PORADNIA STOMATOLOGII ZACHOWAWCZEJ:                     lek. stom. Anna Sawińska-Brorzek
dr n. med. Joanna Bałchanowska

 

 

Informacja i rejestracja

" "