teleporady

Poradnia Chirurgii Ogólnej

Poradnia chirurgii ogólnej we Wrocławiu specjalizuje się w diagnostyce schorzeń przewodu pokarmowego, choroby jamy brzusznej i naczyń obwodowych. Dodatkowo pacjenci mają możliwość kontynuowania leczenia po zabiegach operacyjnych.

W Poradni chirurgii ogólnej NFZ we Wrocławiu zapewniona jest opieka w przypadku leczenia oparzeń (leczenie oparzeń skóry, w tym leczenie oparzeń słonecznych) i odmrożeń, które nie wymagają terapii szpitalnej czy specjalistycznej zmiany opatrunków

Lekarz może zlecić wykonanie dodatkowych badań specjalistycznych (np. kolonoskopię, gastroskopię itp.), które przeprowadzane są w naszych placówkach EMC.

 

Nasi lekarze w Poradni chirurgii ogólnej NFZ we Wrocławiu przy ul. Pilczyckiej 148:

Chirurdzy:

●     lek. Krzysztof Paśko

●     lek. Andrzej Gebuza

●     lek. Barbara Oleszkiewicz

●     lek. Beata Rozwalka-Adamus

●     lek. Marek Skoczylas

●     lek. Rafał Mulek

 

Czym się zajmuje chirurgia ogólna?

Poradnia chirurgii ogólnej specjalizuje się w leczeniu narządów rozmieszczonych niemal we wszystkich rejonach ciała. Chirurg ogólny zapewnia kompleksową pomoc medyczną w przypadku dolegliwości m.in.:

●     przełyku

●     żołądka i dwunastnicy

●     jelit

●     pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych

●     wątroby

●     trzustki

●     śledziony

●     gruczołu piersiowego

●     ­ścian jamy brzusznej (przepukliny brzuszne)

Do najczęstszych schorzeń leczonych w Poradni zaliczamy choroby przewodu pokarmowego. Wśród objawów chorób przewodu pokarmowego, które wymagają specjalistycznych konsultacji, można wskazać m.in. bóle brzucha niewiadomego pochodzenia, biegunki, wzdęcia, nudności, krwawienie z odbytu itp.

Nasz personel specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób przewodu pokarmowego u dzieci, a także innych schorzeń i urazów z zakresu chirurgii ogólnej, z którymi borykają się najmłodsi pacjenci.

ul. Pilczycka 148: Chirurdzy:
lek. Krzysztof Paśko

lek. Andrzej Gebuza

lek. Barbara Oleszkiewicz

lek. Beata Rozwalka-Adamuslek. Marek Skoczylas

lek. Rafał Mulek 

 

 

 

Informacja i rejestracja

" "