teleporady

Poradnia Psychologiczna

Szanowni Państwo!

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną, biorąc pod uwagę zalecenia WHO dotyczące ograniczenia kontaktów oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Joanna Sarnacka, psycholog i psychoterapeuta, proponuje odbywanie konsultacji i sesji indywidualnych, online za pomocą skypa.

Możliwe jest wsparcie, konsultacje w radzeniu sobie z trudnym stanem psychicznym (np. dla osób, które są w kwarantannie czy też do osób, które w związku z wprowadzonymi ograniczeniami straciły z dnia na dzień źródło dochodu) lub zwyczajnie potrzebują pomocy.

W celu umówienia wizyty via skype proszę o kontakt z infolinią i/lub rezerwację internetową a następnie kontakt z infolinią w celu poznania szczegółów. Możesz umówić się na wizytę przez internet także w ramach pakietów medycznych.

Pomoc skierowana jest do osób pełnoletnich.

Przed odbyciem konsultacji konieczne jest zrobienie przelewu na następujący nr konta:

Santander Bank Polska S.A. ul. Rynek 9 / 11, 50-950 Wrocław

88 1090 2398 0000 0001 1012 4329

W tytule przelewu należy wpisać: konsultacja psychologiczna Przychodnia Łowiecka Joanna Sarnacka „data i godzina konsultacji” i przesłać potwierdzenie na adres mailowy: emcjoannasarnacka@gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

W naszej Poradni psychologicznej zapewniamy fachową pomoc w zakresie m.in.:

●     rozwiązywania indywidualnych problemów natury psychologicznej

●     różnych rodzajów zaburzeń osobowości

●     problemów z przystosowaniem się

●     problemów ze zmiennymi nastrojami

●     zaburzeń odżywiania

●     zaburzeń na tle lękowym

●     terapii uzależnień

●     problemów ze stresem, w tym terapia stresu pourazowego

Na pomoc mogą liczyć zarówno dorośli, jak i dzieci w każdym wieku. W Poradni psychologicznej wykonywane są również testy psychologiczne.

Nasi specjaliści w Poradni psychologicznej we Wrocławiu przy ul. Pilczyckiej 148:

  • Patrycja Górecka-Olszowska

Specjaliści Poradni psychologicznej we Wrocławiu przy ul. Łowieckiej 24:

  • Joanna Sarnacka - psycholog, psychoterapeuta

Konsultacja psychologiczna (1-5 spotkań) - celem konsultacji psychologicznej jest omówienie problemu, rozpoznanie sytuacji życiowej i emocjonalnej pacjenta, przyjrzenie się naturze problemu i ustalenie formy pomocy, leczenia, która będzie najkorzystniejsza dla pacjenta. Liczba konsultacji zależy od problemu z jakim zgłasza się pacjent. Konsultacja psychologiczna adresowana jest do wszystkich osób (od 12 r.ż.), które znalazły się np. w trudnym momencie swojego życia i szukają pomocy. Spotkanie to może odbywać się z jedną osobą, małżeństwem lub parą czy rodziną. Pierwsze spotkanie nie jest psychoterapią  i nie zobowiązuje do jej rozpoczęcia.

Pacjent do 18 r. ż może skorzystać z konsultacji psychologicznej jedynie w obecności przedstawiciela ustawowego lub opiekuna.

Poradnia psychologiczna dla dorosłych zapewnia kompleksową pomoc w przypadku dolegliwości wynikających z zaburzeń w obrębie psychiki i emocji. Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień i nałogów, m.in. alkoholizmu, narkomanii, lekomanii, hazardu itd. Prowadzimy również terapię stresu we wrocławskich placówkach naszej Poradni, zapewniając wsparcie również w sytuacji stresu pourazowego. Oprócz tego zapewniamy wsparcie terapeutyczne w przypadku innych dolegliwości, takich jak m.in.:

-       nerwice lękowe, natręctwa, fobie itp.

-       depresja

-       zaburzenia łaknienia (otyłość, nadwaga, ograniczony lub nadmierny apetyt)

-       anoreksja i bulimia

-       zaburzenia snu

-       przemęczenie i wypalenie zawodowe

W naszej Poradni psychologicznej we Wrocławiu zapewniamy również kompleksowe leczenie zaburzeń osobowości. Diagnoza tego schorzenia stawiana jest najczęściej na podstawie analizy objawów zaburzeń osobowości. Niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, a często również z jego bliskimi. Nasza Poradnia zapewnia leczenie zaburzeń osobowości u dzieci i dorosłych.

W Poradni psychologicznej dla dzieci obejmujemy stosowną opieką naszych najmłodszych pacjentów. Dolegliwości w obrębie psychiki i emocji u dzieci bardzo często są trudne do zdiagnozowania, a nawet zauważania. Do niepokojących objawów, które mogą stanowić pierwszy symptom ewentualnych problemów, zaliczamy m.in.:

●     długotrwałe wahania nastroju

●     nadmierne lęki, obawy, zmartwienia

●     ekstremalne zmiany behawioralne

●     drastyczne zmiany fizyczne, takie jak przybranie na wadze lub utrata masy ciała

●     brak koncentracji

Pilczycka 148 Genowefa Długosz
Łowiecka 24 Joanna Sarnacka

Informacja i rejestracja

"