teleporady
Szczepienia przeciw COVID-19

Szczepienia przeciw COVID-19

Szczepienia populacyjne

REJESTRACJA RUSZA OD 15.01.2021

W pierwszej kolejności  tj. od 15.01 osoby uprawnione do zarejestrowania się do szczepienia to  osoby z roczników 1941 i wcześniej (tj. 80+). Kwalifikuje się cały rocznik '41 bez względu na konkretną datę urodzin.

W kolejnych tygodniach  uruchomiona zostanie rejestracja dla roczników młodszych - kolejno 70+ itd.

Jeżeli chcesz zapisać się na szczepienie populacyjne przeciw  COVID-19 i jesteś uprawniony do szczepień w obecnej fazie realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19:

- wskaż Przychodnię EMC Silesia podczas rejestracji dzwoniąc na bezpłatną infolinię Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 pod numer 989, lub

- wskaż Przychodnię EMC Silesia rejestrując termin szczepienia za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta, lub

- pobierz  deklarację chęci zaszczepienia się (na jednej karcie jest miejsce wpisania 2 osób), podpisz ją, zeskanuj i wyślij na adres e-mail szczepienia.katowice@emc-sa.pl

Zgloszenie_zgoda_na_przetwarzanie_danych_WZOR_80 70 60 plus

 

 

- lub zgłoś się do rejestracji naszej Przychodni –osobiście, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00 - najlepiej przynieś ze sobą wypełnioną i podpisaną deklarację chęci zaszczepienia się.  Ze względu na duże zainteresowanie szczepieniami kontakt bezpośredni z Przychodnią jest czasochłonny.

 Szczepienia będą organizowane pod adresem ul. Morawa 31, Katowice; prawdopodobnie w środy od godz. 16.00.

Koordynacja szczepień "populacyjnych" COVID-19

poniedziałek-piątek: 12.00 – 14.00 Anna Gmerek - tel. 538 891 495

 

oraz szczepienia.katowice@emc-sa.pl 

Szczegółowe i najbardziej aktualne informacje na temat szczepień można uzyskać, dzwoniąc na bezpłatną infolinię Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 pod numer 989 (lub (22) 62 62 989)

 

Osoby zgłoszone do programu szczepień proszone są o posiadanie wypełnionej ankiety papierowej w momencie przybycia do placówki na szczepienie:

kwestionariusz_szczepienia_z_oswiadczeniem
Ulotka dla pacjenta - szczepionka Comirnaty:

Comirnaty_Ulotka_dla_Pacjenta
Informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są TUTAJ.


 

"