teleporady
Ginekologia estetyczna – klucz do Twojego zdrowia i komfortu intymnego

Ginekologia estetyczna – klucz do Twojego zdrowia i komfortu intymnego

Ginekologia estetyczna – klucz do Twojego zdrowia i komfortu intymnego

Wygląd zewnętrzny zawsze był istotną kwestią, a w ostatnich latach stał się równie ważny jak zdrowie. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej umożliwiają poprawę wyglądu i korektę nabytych bądź wrodzonych defektów narządów intymnych kobiet. Rozważając decyzję o zabiegu  – tak samo jak w przypadku każdej ingerencji chirurgicznej – należy wybrać doświadczonego specjalistę, który przeprowadzi operację w szpitalnych warunkach, zapewniających bezpieczeństwo w pełnej asyście anestezjologicznej i pielęgniarskiej.

– Zgłaszają się do nas kobiety w różnym wieku i z różnymi problemami. Mamy wiele pacjentek  po porodach z dolegliwościami związanymi z blizną po nacięciu krocza, która może powodować dyskomfort i ból w tej okolicy ciała –  mówi dr n. med. Rafał Kuźlik, specjalista ginekologii estetycznej i ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala św. Anny w Piasecznie. Obserwujemy też co raz większe zapotrzebowanie na zabiegi rekonstrukcyjne np. zgłaszają się do nas kobiety z przerostem warg sromowych. W takich przypadkach również jesteśmy w stanie pomóc - dodaje.

Wygląd i funkcje okolic intymnych można przywrócić do stanu sprzed porodu poprzez plastykę pochwy i krocza oraz korygowanie wrodzonych defektów podczas zabiegów plastyki warg sromowych itp. Coraz więcej kobiet w okresie okołomenopauzalnym oraz po menopauzie zwraca się do lekarzy uskarżając się na suchości sromu i błony śluzowej pochwy, częste infekcje, świąd oraz bolesne współżycie. Zabiegi te nie tylko poprawiają wygląd, lecz przede wszystkim przywracają prawidłową funkcję okolic intymnych.

Podczas konsultacji lekarz pomoże dobrać właściwy zabieg i opowie o wszystkich jego aspektach, a szczera rozmowa ze specjalistą pomoże rozwiać wszelkie obawy i wątpliwości związane z określonym zabiegiem.

Zapisy na konsultacje pod numerem telefonu: 661 300 313

Poradnia Ginekologii Estetycznej Szpitala św. Anny w Piasecznie,

 ul. A. Mickiewicza 39,

tel: 22 735 41 00

"