Dla zapracowanych

Dieta dla zapracowanych  

W ciągłym biegu, na szybko, bez wytchnienia...Większość dnia spędzamy w pracy, w drodze lub na różnych zajęciach dodatkowych, nie mając czasu na chwilę ‘oddechu’, a tym bardziej na zdrowy, pełnowartościowy i spokojny posiłek. Często nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo negatywnie odbija się to na naszym zdrowiu, figurze i ogólnym samopoczuciu.

więcej

Zaburzenia sprawności seksualnej

 Młode ofiary wyścigu szczurów, które straciły napęd do życia i spragnieni przyjemności starsi panowie. Różny wiek, ten sam problem. Zaburzenia erekcji dotykają zarówno osoby po 65 roku życia, jak i mężczyzn świeżo po trzydziestce.

więcej

Rozważania o winie

Wino jest, o czym warto pamiętać, jednym z ważnych elementów europejskiej tożsamości kulturowej i cywilizacyjnej. Jest nie tylko modą, ale stylem życia, zawiera w sobie element tradycji, czasem magii, ale także cząstkę zdrowo pojętego snobizmu.

więcej

Wstydliwe problemy

Hemoroidy i szczelina odbytu to najczęstsze dolegliwości ze strony końcowego odcinka przewodu pokarmowego. Ze względu na krępujące objawy oraz umiejscowienie problemu, pacjenci unikają rozmowy i badania lekarskiego, opóźniając tym samym postawienie właściwego rozpoznania i podjęcie odpowiedniego leczenia.

więcej