Chirurgia plastyczna? Tylko w szpitalu.

Z chirurgii plastycznej korzysta coraz więcej osób, już nie tylko gwiazdy filmu i muzyki lub celebryci. Mimo tego, że poprawianie własnego wyglądu jest coraz popularniejsze, wciąż nie wszyscy wiedzą jak znaleźć dobrego specjalistę oraz miejsce, w którym zabieg można wykonać bezpiecznie.

Decyzja o poddaniu się operacji plastycznej wymaga głębokiego zastanowienia. Nie można podejmować jej pochopnie czy pod wpływem impulsu, bo jej skutki możemy odczuwać nawet przez całe życie. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Wykwalifikowany lekarz to podstawa. Należy wybrać takiego, do którego mamy zaufanie i o którym wiemy, że operuje w bezpiecznych szpitalnych warunkach, na w pełni przygotowanej i wyposażonej sali operacyjnej, gdzie nad bezpieczeństwem i komfortem pacjenta czuwa sztab specjalistów, w tym m.in. doświadczony anestezjolog i uważne pielęgniarki.

- Nam lekarzom, największą satysfakcję przynoszą zabiegi, po których pacjentka nie tylko zyskuje lepszy wygląd, ale również poprawia się jej samopoczucie i samoocena - mówi lek. Jerzy Szysz, chirurg plastyk ze Szpitala św. Anny w Piasecznie. Najlepsze efekty można osiągnąć, pracując z dobrymi specjalistami oraz w bezpiecznych warunkach, które zapewnia Szpital św. Anny. Na koniec wszyscy mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy - dodaje.

Zapisy na konsultacje pod numerem telefonu: 661 300 313

Poradnia Chirurgii Plastycznej Szpitala św. Anny w Piasecznie

ul . A. Mickiewicza 39,

tel.: 22 735 41 00