Bobas na kocyku

Wybrane usługi

Z troską o zdrowie i komfort


CIĄŻA, PORÓD I DUŻO WIĘCEJ


Oprócz wyspecjalizowanych poradni i oddziałów, mamy dla Ciebie kompleksowe wsparcie na każdym etapie ciąży, podczas porodu i po przyjściu na świat Twojego maluszka. Chcemy, abyś czuła, że możesz  liczyć na najlepszą opiekę we wszystkich aspektach związanych z ciążą, porodem i macierzyństwem.

Dlatego zapewniamy Ci między innymi szkołę rodzenia, wsparcie psychologa, refundowany program KOC, porady laktacyjne z zakresu karmienia piersią, ćwiczenia mięśni dna miednicy oraz kurs masażu Shantala.

 
cztery położne siedzące obok siebie

Szkoła Rodzenia

Szkoła rodzenia czeka na wszystkie przyszłe mamy od 21 tygodnia ciąży. Uczestnicząc w zajęciach prowadzonych przez świetnych, otwartych na Twoje potrzeby specjalistów, poznasz techniki i sposoby, które pomogą Ci spokojnie przejść przez moment rozwiązania. 
Przejdź do strony >>

mama tuląca dzidziusia

Poradnia laktacyjna

W naszej poradni laktacyjnej pomożemy Ci we wszystkich kłopotliwych kwestiach związanych z karmieniem piersią. Bez względu na to, czy już karmisz, czy jesteś w ciąży i dopiero przygotowujesz się do karmienia, możesz liczyć na zrozumienie i pełne wsparcie.
Przejdź do strony >>

kobieta w ciąży siedząca na trawie

Trening mięśni Kegla

Istnieje wiele sposobów na samodzielną pracę nad swoim ciałem, której efekty są pomocne na przykład w czasie porodu. Jednym z nich są ćwiczenia mięśni dna miednicy. W naszej placówce możesz skorzystać z zajęć, podczas których poznasz zestawy odpowiednich ćwiczeń.
Przejdź do strony >>

mama trzymająca dzidziusia

Program KOC

KOC (Program Koordynowanej Opieki nad Ciężarną) jest realizowany w ramach kontraktu z NFZ. Dzięki temu zyskujesz dostęp do pełno profilowej opieki w okresie ciąży, porodu, połogu oraz opiekę nad noworodkiem.
Przejdź do strony >>

dzidziuś

Kurs masażu Shantala

Technika Shantala przynosi wiele korzyści niemowlętom i starszym dzieciom, a także rodzicom.
Wpływa na zdrowie, poprawia samopoczucie i wzmacnia więzy między rodzicem a dzieckiem.
Przejdź do strony >>

kobieta psycholog siedząca na fotelu

Wsparcie psychologiczne

Rola rodzica często niesie za sobą przeżycia emocjonalne, na które trudno jest się przygotować. Dlatego zapewniamy odpowiednie wsparcie i opiekę psychologiczną w każdym momencie ciąży i połogu.
Przejdź do strony >>

Informacja