teleporady
O projekcie

O projekcie

Kompleksowa opieka dla wszystkich mam

PROJEKT "NARODZINY PIĘKNA" W SZPITALU ŚW. ANNY

Stworzony z myślą o wszystkich potrzebach przyszłych i obecnych mam! Wiemy, jak ważna jest kompleksowa, fachowa i troskliwa opieka podczas ciąży, porodu oraz w pierwszych miesiącach po urodzeniu dziecka. Mamy przyjemność towarzyszyć Wam na wszystkich tych etapach - dbamy o Wasze zdrowie, dobre samopoczucie, wiedzę oraz bezpieczeństwo.

ZNAKOMITE OPINIE WŚRÓD MAM

ZNAKOMITE OPINIE WŚRÓD MAM

Jesteśmy w pierwszej dziesiątce w rankingu najlepszych porodówek w Polsce według Fundacji Rodzić po Ludzku. Nasze pacjentki oceniły nas aż na 78 punktów ze 100!

OGROMNE DOŚWIADCZENIE

OGROMNE DOŚWIADCZENIE

W ciągu 11 lat działalności odebraliśmy już ponad 14 tysięcy porodów! Zdobyte doświadczenie sprawia, że doskonale rozumiemy Wasze potrzeby.

WYKWALIFIKOWANA KADRA SPECJALISTÓW

WYKWALIFIKOWANA KADRA SPECJALISTÓW

Nasz zespół tworzą znakomici, doświadczeni specjaliści w dziedzinie położnictwa, ginekologii, neonatologii. A do swojej pracy podchodzimy z prawdziwą pasją i radością!

KAMERALNA ATMOSFERA

KAMERALNA ATMOSFERA

Nasz szpital znajduje się z daleka od miejskiego zgiełku. Kameralne, przyjemnie wyposażone sale dają wszystkim mamom poczucie intymności i komfortu. Wiemy, jak ważna dla mam jest możliwość porodu rodzinnego – oferujemy je więc bezpłatnie!

DOSKONAŁE WARUNKI I SPRZĘT

DOSKONAŁE WARUNKI I SPRZĘT

Posiadamy klimatyzowany, nowocześnie wyposażony oddział. W salach porodowych znajduje się m.in. sprzęt do łagodzenia bólu porodowego, a także duże, komfortowe wanny do immersji wodnej oraz porodów w wodzie.

 

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo pacjentek jest naszym priorytetem. Wykorzystujemy IntelliSpace Perinatal, czyli rozbudowany systemem opieki okołoporodowej. Do dyspozycji pacjentów jest również doskonale wyposażony oddział neonatologiczny.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ SZPITAL?

 

KOMFORT I BLISKOŚĆ

Dysponujemy  bezprzewodowym systemem monitorowania płodu, czyli telemetrią do KTG. Co to oznacza? Nasze pacjentki mogą swobodnie poruszać się podczas tego badania, bez konieczności leżenia w łóżku. W trakcie porodu stosujemy aromatoterapię oraz muzykoterapię, w zależności od potrzeb i życzeń. Nasze przytulne i komfortowo urządzone pokoje poporodowe z łazienkami wyposażone są w stanowiska do pielęgnacji noworodków, aby od chwili narodzin dziecko przebywało razem z mamą.

OPIEKA NAD MALUSZKIEM - ODDZIAŁ NEONATOLOGICZNY

Do dyspozycji pacjentów jest również oddział neonatologiczny z inkubatorami otwartymi i zamkniętymi, respiratorem, a także system CPAP infant flow do wspomagania oddechu. Dla bezpieczeństwa dzieci każda sala wyposażona jest w sprzęt specjalistyczny: stanowiska otwarte dla noworodków z NEO-PUFF, ssakiem, napromiennikiem.


INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dbamy o to, żeby wyjątkowy moment porodu pozostawił tylko pozytywne wspomnienia. Zapewniamy znieczulenie zewnątrzoponowe, umożliwiamy mamom wybór pozycji porodowej od wertykalnych, poprzez poród z wykorzystaniem piłki, worków sako, materacy, aż po poród w wodzie. Bliskość mamy i dziecka ma ogromne znaczenie –dlatego stawiamy na kontakt „skóra do skóry” po porodzie. Do kangurowania zapraszamy zarówno mamy, jak i tatusiów. W przypadku porodów przy pomocy cesarskiego cięcia, tatusiowie mają możliwość kangurowania maluszka do 2 godzin w pokoju do tego przeznaczonym.  Nasza placówka została w związku z tym doceniona i wyróżniona złotym medalem w rankingu #MaluchyNaBrzuchy 2021.

USŁUGI DODATKOWE

Odpowiadając na opinie naszych pacjentek, stale rozszerzamy swoją ofertę o nowe, dodatkowe usługi. Decydującym się na poród u nas proponujemy:

- indywidualną opiekę położnej/pielęgniarki w oddziale - również w języku angielskim!
- indywidualną opiekę okołoporodową sprawowaną przez wskazaną położną

W celu skorzystania z indywidualnej opieki należy skontaktować się bezpośrednio z wybraną położną.

Karmienie-piersia-poradnik

 

WYRÓŻNIENIA

 

 

  •  POŁOŻNA NA MEDAL - ANNA KWIATKOWSKA - woj. mazowieckie, 8. edycja konkursu
  •  ZŁOTY MEDAL W RANKINGU "MALUCHY NA BRZUCHY" 2022, 2021, 2019

Nasza placówka została ponownie wyróżniona złotym medalem w Rankingu "Maluchy na Brzuchy" za wspieranie dwugodzinnego kontaktu "skóra do skóry" po porodzie naturalnym (2019, 2021, 2022 r.). Budowanie bliskości mamy i dziecka jest dla nas priorytetowe, dlatego kontakt "skóra do skóry" trwa minimum 2 godziny lub tyle, ile potrzebuje matka i dziecko. Niezmiernie cieszy nas docenienie przez Pacjentki oraz zespół "Maluchy na Brzuchy".

  złoty medal

złoty medal piaseczno maluchy na brzuchy 2021 maluchy na brzuchy - złoty medal

 

 

 

 

 

 

 

Informacja

" "