teleporady

Oddział Chirurgii Onkologicznej

Ordynator

  • dr n. med. Leszek Wojciechowski

Lekarz

Oddział Chirurgii Onkologicznej Szpitala EuroMediCare zapewnia kompleksową, profesjonalną opiekę medyczną każdemu pacjentowi w ramach kontraktu z NFZ.

Bardzo dobrze wyposażony blok operacyjny i stały nadzór anestezjologiczny gwarantują bezpieczeństwo, najwyższą jakość i komfort dla pacjentów leczonych chirurgicznie.

Oddział tworzą specjaliści z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej z wieloletnim doświadczeniem, wysokimi umiejętnościami chirurgicznymi (bardzo szeroki zakres technik chirurgicznych), rozległą i zgodną ze standardami światowymi wiedzą na temat skojarzonego leczenia nowotworów.

Współpraca z chirurgiem plastycznym gwarantuje nowoczesne podejście do chirurgii piersi zarówno w zakresie onkoplastycznych zabiegów oszczędzających pierś jak i zabiegów rekonstrukcyjnych z użyciem tkanek własnych i implantów.

Leczenie chirurgiczne nowotworów nie musi oznaczać okaleczenia. Staramy się zapewnić każdemu pacjentowi leczenie na jak najwyższym poziomie prowadzące do wyleczenia, ale i jak najlepszy efekt kosmetyczny.

Specjalizujemy się w leczeniu:

nowotworów łagodnych i złośliwych piersi
czerniaka złośliwego skóry
nowotworów złośliwych skóry
nowotworów łagodnych I złośliwych tkanek miękkich
nowotworów tarczycy

W naszej ofercie:

usuwanie guzków piersi
resekcje piersi
zabiegi oszczędzające pierś z biopsją węzła wartowniczego lub usunięciem regionalnych węzłów chłonnych (w zależności od wskazań)
amputacje piersi
zabiegi onkoplastyczne piersi
zabiegi rekonstrukcyjne
wycięcie czerniaka skóry z biopsją węzła wartowniczego lub usunięciem regionalnych węzłów chłonnych  (w zależności od wskazań)
wycięcie nowotworów skóry
zabiegi plastyczne rekonstrukcyjne
wycięcie nowotworów tkanek miękkich
operacje przedziałowe
usunięcie częściowe i całkowite tarczycy
usunięcie częściowe i całkowite ślinianki
biopsje węzłów chłonnych
radykalne usunięcie regionalnych węzłów chłonnych szyi (operacja sp. Crile), pachowych, pachwinowych

Recepcja

"