teleporady

Poradnia Chirurgii Ogólnej

Lekarz

  • Prof. dr hab. med. Krzysztof Kaliszewski

CZYM ZAJMUJE SIĘ CHIRURGIA OGÓLNA?


Chirurgia ogólna zajmuje się ogólnymi zasadami gojenia ran, zakażeń, przetaczania krwi, żywienia i regulacji gospodarki elektrolitowej organizmu, postępowania przed i pooperacyjnego, zasad pomocy w stanach zagrożenia życia, ogólnych zasad techniki operacyjnej.

W ramach poradni chirurgii ogólnej zapewniamy kompleksową opiekę nad Pacjentami w zakresie leczenia zachowawczego, diagnostyki USG, RTG czy laboratoryjnej. Poradnia chirurgiczna zajmuje się diagnostyką i leczeniem bólów brzucha, chorób przełyku, żołądka, schorzeń pęcherza żółciowego, chorób jelita, urazów zewnętrznych, itp.

Zakres usług dostępny w poradni chirurgii ogólnej:

usuwanie zmian skórnych
usuwanie znamion
usuwanie brodawek
usuwanie wrastających paznokci
resekcja klinowa wrastającego paznokcia
usunięcie tłuszczaków, kaszaków
szycie ran
badanie usg
biopsja tarczycy pod kontrolą USG (BAC)
kontrola procesu gojenia
zdjęcie szwów
założenie/zmiana opatrunku

 

BADANIE USG - NA CZYM POLEGA?

 W naszej poradni przy ul. Wejherowskiej wykonujemy badanie USG, jedno z najczęstszych badań wykonywanych przez chirurga.

Badanie USG (ultrasonografia) to badanie, które pozwala na obrazowanie tkanek i narządów. Polega ono na wprowadzeniu do ciała ultradźwięków (nie słyszalnych dla ludzkiego ucha), które odbijają się od narządów i w efekcie powstaje obraz, który możemy oglądać na monitorze. Badanie jest całkowicie bezbolesne, bezpieczne, można je powtarzać wiele razy z dowolną częstotliwością.

 

Zasady rejestracji:

konsultacje odpłatne – bez skierowania

Skontaktuj się z nami.

Informacja i rejestracja

" "