Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ)

Lekarz

  • lek. Ludmiła Pretkel
  • lek. Przemysław Grzelak

E-Rejestracja

dlonie_biale_tlo_n

 

 

 

 

W ramach podpisanej umowy z NFZ oferujemy Państwu bezpłatne świadczenia medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ):

konsultacje lekarza podstawowej opieki zdrowotnej - internisty, pediatry
usługi pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej
pomiar wagi
pomiar poziomu cukru
pomiar ciśnienia tętniczego
EKG
iniekcje z zalecenia lekarza POZ
szczepienia dorosłych
szczepienia dzieci

 

Lekarz podstawowej opieki zdrowotnej może skierować pacjenta na badania specjalistyczne, do szpitala, na rehabilitację, leczenie uzdrowiskowe lub też do innego lekarza specjalisty.

Aby korzystać z naszych usług należy dokonać wyboru lekarza i położnej poprzez wypełnienie stosownych deklaracji, dostępnych w naszej rejestracji oraz do pobrania poniżej. Pomocą w prawidłowym wypełnieniu deklaracji służą pracownicy rejestracji. deklarację należy złożyć osobiście w naszym szpitalu.

poz_lekarz
poz_polozna

 


Pacjent ma prawo do bezpłatnego wyboru podstawowej opieki zdrowotnej nie częściej niż dwa razy w roku. Wyboru lub zmiany można dokonać bezpośrednio w przychodni i nie trzeba tego faktu potwierdzać w NFZ, ani informować swojej poprzedniej placówki.

Nasi Pacjenci poza konsultacjami w ramach POZ maja możliwość korzystania z opieki specjalistycznej lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych i pozostałych usług oferowanych w naszym szpitalu na podstawie zawartych umów z NFZ lub odpłatnie.

Skontaktuj się z nami.

 

 

Informacja i rejestracja