Misja, wizja, wartości

Dbamy o naszych pacjentów. Każdego dnia. Lepiej.

Chcemy stać się pierwszym wyborem dla pacjentów i inspirowac innych do ulepszania opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Wierzymy w trzy uniwersalne wartości, którymi kierujemy się każdego dnia pracy:

 

ikonka

SZACUNEK

 

TO SPOSÓB, W JAKI ZACHOWUJEMY SIĘ WOBEC LUDZI Z FIRMY I SPOZA NIEJ. SPOSÓB TRAKTOWANIA SIEBIE SAMYCH, WSPÓŁPRACOWNIKÓW, PARTNERÓW I PACJENTÓW BEZ WZGLĘDU NA RÓŻNICESPOŁECZNE I JAKIEKOLWIEK INNE.

Rozumiemy indywidualne potrzeby naszych klientów i traktujemy je z szacunkiem. Cenimy naszych współpracowników, a wkład każdego z nich jest ważny. Wysłuchujemy swoich opinii. Jesteśmy wdzięczni za to, że inni poświęcają nam czas i dzielą się wiedzą.

 

 

ikonka

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 

TO SPOSÓB, W JAKI ZACHOWUJEMY SIĘ WOBEC KLIENTÓW I DROGOWSKAZ, GDY MAMY WĄTPLIWOŚCI JAK POSTĄPIĆ.

Traktujemy nasze obowiązki poważnie.
Wykonujemy powierzone zadania sumiennie i na czas. Podejmujemy decyzje i ponosimy ich konsekwencje. Wykazujemy się przywództwem i  odwagą we wszystkim, co robimy.  Czujemy się odpowiedzialni za dostarczanie oczekiwanych rezultatów, zgodnie z daną obietnicą.
ikonka

Praca zespołowa

 

TO SPOSÓB, W JAKI ZACHOWUJEMY SIĘ JAKO JEDNOSTKI, ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES ZESPOŁOWY. 

 Wierzymy w pracę zespołową i wzajemne wsparcie. Tylko wspólnie możemy osiągnąć wyznaczone cele. Korzystamy wzajemnie ze swoich umiejętności, wiedzy i kompetencji. Uczymy się od siebie  i doceniamy konstruktywne informacje zwrotne.