16.11.2021

Porody rodzinne w Piasecznie

Zasady uczestnictwa w porodzie rodzinnym w Piasecznie - aktualizacja

AKTUALIZACJA MARZEC 2022

 

Drodzy Pacjenci,
z dniem 31 marca nie istnieje konieczność wykonywania testów antygenowych. Obowiązują one wyłącznie, gdy pacjentka lub osoba towarzysząca ma objawy, które mogą wskazywać na COVID-19.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKTUALIZACJA LISTOPAD 2021

Szanowni Państwo,


Pragniemy poinformować, że w dalszym ciągu jesteśmy otwarci na porody rodzinne. Nie mniej jednak podkreślamy, że z przyczyn epidemicznych, które są niezależne od szpitala, obecność osoby towarzyszącej może być niemożliwa do zapewnienia. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji pacjentka zostanie poinformowana przez położną w izbie przyjęć.

Istotne dla bezpieczeństwa rodzących pacjentek, noworodków oraz personelu medycznego jest, aby osoba towarzysząca posiadała certyfikat szczepienia lub certyfikat ozdrowieńca. W przypadku nieposiadania wyżej wymienionych certyfikatów istnieje możliwość wykonania testu antygenowego w izbie przyjęć oddziału ginekologiczno-położniczego. Liczymy na zrozumienie powyższej prośby w obecnej sytuacji pandemicznej.

>> Więcej informacji o porodach w Szpitalu św. Anny

>> Planujesz u nas rodzić? Wybierz się na wirtualny spacer po oddziale!