teleporady

Poradnia Internistyczna

Lekarz

  • lek. Teresa Stawińska
  • lek. Agnieszka Wesołowska
  • lek. Maja Gawrońska

W naszej poradni do dyspozycji pacjentów są lekarze: internista, lekarz rodzinny oraz lekarz ogólny. Do lekarzy tych nasi pacjenci udają się najczęściej  w sytuacjach wystąpienia infekcji, zakażeń, bólów głowy lub brzucha, a także innych niespecyficznych objawów.

Do lekarza pierwszego kontaktu pacjenci powinni zgłaszać się także, w przypadku nowych objawów czy też nowych dolegliwości. Warto wówczas skonsultować się z internistą, który po pierwsze pomoże rozwiać nasze wątpliwości, a w razie konieczności skieruje na badania lub inne konsultacje specjalistyczne.

Każdy z nas minimum raz w roku powinien odbyć profilaktyczną wizytę u lekarza internisty, aby ocenić swój stan zdrowia, wykryć we wczesnym etapie ewentualne schodzenia i wdrożyć odpowiednie działania zapobiegawcze lub leczenie.

Lekarze pierwszego kontaktu (internista, lekarz rodzinny, lekarz ogólny) na miejscu w naszym centrum medycznym mogą zlecić pacjentowi wykonanie szeregu badań lub skierować na konsultację do lekarza specjalisty.

Zasady rejestracji na konsultacje:

konsultacje odpłatne – bez skierowania
konsultacje NFZ – bez skierowania

Skontaktuj się z nami.

Informacja i rejestracja

" "