O projekcie

KOMFORTOWE PORODY

Dla każdej kobiety oczekiwanie na przyjście jej dziecka na świat, a później poród i pierwsze miesiące życia maleństwa, to okres zupełnie wyjątkowy. Jesteśmy tego świadomi, dlatego opracowaliśmy i wprowadziliśmy program o nazwie "Narodziny w pięknie". Dzięki niemu zapewnimy Tobie i Twojemu nowo narodzonemu dziecku specjalistyczną opiekę, przy jednoczesnej trosce o Wasze  wspólne zdrowie i bezpieczeństwo. Naszym priorytetem jest także stworzenie jak najlepszej atmosfery towarzyszącej Wam w tym niezwykłym czasie.

Doświadczenie

W ciągu wielu lat w naszym szpitalu przyjęliśmy  tysiące porodów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu rozumiemy Twoje potrzeby.

Zaangażowanie

Nasz personel do każdej ciężarnej i rodzącej, podchodzi indywidualnie. Jednak zawsze z takim samym, maksymalnym poświęceniem.

Wykwalifikowana kadra

Zespół, który otoczy Cię opieką to znakomici, pełni empatii specjaliści. Wyróżnia ich znakomite wykształcenie i umiejętność skutecznej współpracy.

Dobre warunki

Komfortowe, przytulne sale sprawią, że pobyt w szpitalu stanie się milszy. Nowoczesny sprzęt umożliwi m. in. odpowiedni przebieg porodu.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twoje i Twojego dziecka to nasz priorytet. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który zapewnia dokładną diagnostykę dla Ciebie i Twojego maluszka.

Zrozumienie

To, co czujesz jest dla nas wyjątkowo ważne. Chcemy, by w czasie ciąży, porodu i już po nim, Twój komfort psychiczny był na jak najwyższym poziomie.

 

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Każda przyszła mama i jej dziecko są dla nas wyjątkowi. Dlatego robimy wszystko, by zapewnić im jak najlepszą opiekę i zaoferować przyjazną atmosferę. Dokładamy starań, by poród stał się  wspaniałym przeżyciem, które zostanie tylko pozytywnie wspominane.

Kobietom, które wybierają nasz szpital do porodu, oferujemy:

  • techniki relaksacyjne i oddechowe, które pomogą w zrelaksowaniu się i złagodzeniu napięcia podczas porodu,
  • różnorodne metody łagodzenia bólu porodowego, aby zapewnić komfort i ulgę w trakcie tego niezwykłego doświadczenia,
  • specjalne akcesoria wspomagające przebieg porodu, takie jak drabinki, worki sako, piłki i materace, które pomogą w znalezieniu wygodnej pozycji i ułatwią proces rodzenia,
  • kontakt "skóra do skóry" z noworodkiem, aby zapewnić pierwsze niezwykle ważne chwile bliskości i więzi między matką a dzieckiem,
  • sale poporodowe wyposażone w stanowiska do pielęgnacji noworodka z wanienkami, dzięki czemu większość czynności pielęgnacyjnych wykonywanych jest na sali w obecności mamy.

Staramy się zapewnić wszystkim naszym pacjentkom profesjonalną opiekę i wsparcie w trakcie porodu,  aby był niezapomnianym i radosnym przeżyciem. Pamiętając, że czas po porodzie jest również ważnym momentem w życiu każdej świeżo upieczonej mamy, mając to na uwadze, staramy się udzielić jej profesjonalnej pomocy i wsparcia w opiece nad noworodkiem.

 

0810-szpital-20przyjazny-20kangurom

 

 

 

 

 

baner_dół strony

Skontaktuj się z nami

723 697 892 - Szkoła Rodzenia, Przychodnia Lubmed