lekarz Marek Zawadzki - urolog

Marek Zawadzki

urolog

Lek. Marek Zawadzki, specjalista urologii z certyfikatem FEBU. Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Klinice Urologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Swoją rozległą wiedzą dzieli się z innymi lekarzami i studentami medycyny – jest wykładowcą na kursach w zakresie giętkiej ureteroskopii i zabiegów RIRS. Prowadzi również wykłady w ramach, organizowanych każdego roku, kongresów Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz kursów firm Olympus i Cook Medical.

Wiedzą w zakresie zabiegów RIRS dzieli się także jako wykładowca Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Urolog Marek Zawadzki jest jednym z pierwszych lekarzy w Europie, którzy rozpoczęli wykonywanie operacji robotycznych kamicy nerkowej. Jako koordynator Oddziału Urologii Szpitala św. Anny w Piasecznie zapewnia pacjentom najwyższe standardy opieki medycznej.

Jest również współzałożycielem pierwszego w Polsce Centrum Leczenia Kamicy Nerkowej, które znajduje się w Szpitalu św. Anny Piasecznie.

Doświadczenie zdobywał w Polsce i za granicą – odbył wiele prestiżowych staży, między innymi w Szwecji, Hiszpanii oraz w Niemczech.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Marek Zawadzki:

Lek. Marek Zawadzki zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowo-płciowego. Specjalizuje się w zabiegach RIRS – przeprowadza ok. 200 zabiegów tego typu rocznie. Posiada bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów bipolarnej resekcji, waporyzacji oraz enukleacji stercza.

Specjalizacje:

urologia , RIRS , leczenie kamicy

Placówki:

Piaseczno - Szpital św. Anny

ul. A. Mickiewicza 39 , 05-500 Piaseczno
tel.: 22 73 54 100
e-mail: piaseczno@emc-sa.pl