teleporady

Wspieramy akcję Fundacji DAJE GŁOWĘ

Wspieramy akcję społeczną Fundacji DAJE GŁOWĘ

Natalia Lubrano, Alicja Janosz i najlepsze wrocławskie zespoły, przy dopingu Tomasza Zimocha, zapraszają do pomocy chorym na raka!

Aż 30 fryzjerów w niedzielę, 10 czerwca na wrocławskim placu Solnym, czeka od godziny 13.00 na chętnych, którzy zechcą wesprzeć VI edycję akcji społecznej "DAJĘ GŁOWĘ" i zrobić sobie piękne fryzury.

Celem akcji jest zbiórka funduszy na leczenie chorujących na raka młodych wrocławianek – Joasi i Agnieszki. Ponadto chodzi o mentalne wsparcie wszystkich chorych na nowotwory oraz o profilaktykę i świadomość zdrowia.

Tego dnia u najlepszych fryzjerów z całej Polski, uczestnicy akcji mogą za symboliczne kwoty przyciąć, skrócić lub zgolić włosy. Tradycyjnie zbierane będą włosy na peruki. W konkursie na najdłuższe włosy będzie można wygrać cenne nagrody. Za każdą przystrzyżoną głowę do skarbonki wpadną pieniądze dla Asi i Agnieszki. Fundacja Daję Głowę zachęcać będzie również do profilaktyki poprzez kupony na bezpłatne badania prostaty i USG jąder oraz darmowe konsultacje z urologami dla każdej osoby, która odwiedzi akcję.

Z okazji 5-lecia akcji organizatorzy zaplanowali moc atrakcji dla dzieci i młodzieży – będzie teatrzyk „Brzydkie Kaczątko”, NOKIA zadziwi Strefą Małego Programisty, a Patron Akcji – firma BD, oswoi strach najmłodszych w namiocie „Strzykawkowo”. Dodatkowo będzie można dzięki uprzejmości Partnera akcji - Synevo, wykonać na miejscu bezpłatne badania antygenu PSA z krwi, DCO nauczy chętnych samobadania piersi i jąder, a dzięki EMC będzie można skonsultować się bezpłatnie z urologiem.

Imprezę w tym roku wsparli znani i lubiani goście z Warszawy, zapowiada się z wizytą prowadzący akcję Tomasz Zimoch, będzie Ilona Felicjańska, Maciej Myszkowski i Tomasz Sekielski. Ze puszkami na datki kolejny raz ruszą w tłum wrocławscy sportowcy oraz znakomite wrocławskie cheerleaderki. Liczymy także na wrocławskich aktorów. Swoją obecność potwierdziła Magdalena Kumorek, którą będzie można spotkać ze skarbonką. Jak co roku akcję wesprze także Justyna Szafran z wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol. Liczymy jak w zeszłym roku na ekipę z ulubionego serialu „Policjantki i Policjanci”.

A od godziny 15.00 aż siedem wrocławskich składów muzycznych zagra dla uczestników akcji w słusznej sprawie.

"