teleporady

18.05.2018

WARSZTATY I KONSULTACJE "TARCZYCA - OTOCZ JĄ OPIEKĄ"

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE WARSZTATY I KONSULTACJE 25 maja 2018

 

Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny PARS oraz EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią we Wrocławiu mają zaszczyt zaprosić na spotkanie edukacyjne

„Współczesne trendy w diagnostyce i leczeniu wola guzowatego oraz nowotworów tarczycy, ze szczególnym uwzględnieniem leczenia operacyjnego”.

Poruszymy tematy związane z wczesnym wykrywaniem chorób tarczycy, nowoczesną diagnostyką, leczeniem operacyjnym ale również monitorowaniem pacjentów po zakończeniu leczenia.

W trakcie spotkania specjaliści z zakresu endokrynologii, dietetyki, chirurgii ogólnej oraz onkologicznej opowiedzą o nowoczesnych metodach prewencji, diagnostyki i leczenia choroby Hashimoto, wola guzowatego, a także nowotworów tarczycy.

Zaproszenie_EMC_Wroclaw_TARCZYCA OTOCZ JA OPIEKĄ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie  guz tarczycy, jeśli zastanawiasz się czy musisz poddać się operacji, jeśli chcesz wiedzieć jak taka operacja powinna wyglądać,to spotkanie jest dla Ciebie!
Weź udział w w otwartej dyskusji, zadaj pytanie ekspertom oraz poznaj przedstawicieli stowarzyszeń pacjentów z chorobami tarczycy!
Wśród uczestników, rozlosujemy darmowe konsultacje specjalistyczne oraz badania USG tarczycy.


Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zaproszenie_EMC_Wroclaw - PATRONI

 

 

 

partnerzy

" "