09.04.2020

POMÓŻ NAM POMAGAĆ - WESPRZYJ NASZE SZPITALE

.

SZANOWNI PAŃSTWO

Epidemia koronawirusa uderzyła w nas wszystkich, zaś rosnąca liczba chorych powoduje obawę o nas i naszych bliskich. Zapewniamy, iż jesteśmy na posterunku i świadczymy opiekę dla mieszkańców we wszystkich naszych jednostkach. 

Będziemy robić wszystko co w naszej mocy jednak wobec obecnej skali zagrożenia prosimy Państwa o pomoc w doposażeniu szpitali w sprzęt. W obliczu zagrożeń z którymi musimy się mierzyć, dodatkowy sprzęt specjalistyczny oraz sprzęt ochronny dla personelu stanowią realne wsparcie dzięki któremu możemy ratować zdrowie i życie naszych pacjentów.

Liczy się każda złotówka. Z Waszą pomocą może się to udać.

URATUJMY WSPÓLNIE LUDZKIE ZDROWIE.
LECZ MY RAZEM!

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE POMOCY DLA KONKRETNYCH SZPITALI ZNAJDUJĄ SIĘ

NA PODSTRONACH NASZYCH JEDNOSTEK (NASZE PLACÓWKI)

baner duz strona www