30.06.2016

Położna Krystyna Szwaja z Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie prowadzi w ogólnopolskim plebiscycie „Położna na medal”.

Ponad 1.000 osób zagłosowało już na Krystynę Szwaję Położną Oddziałową Położnictwa i Ginekologii w Regionalnym Centrum Zdrowia (RCZ) w Lubinie w ogólnopolskim plebiscycie "Położna na medal".

Gratulacje dla Krystyny Szwaji.

 

Ponad 1.000 osób zagłosowało już na Krystynę Szwaję Położną Oddziałową Położnictwa i Ginekologii w Regionalnym Centrum Zdrowia  (RCZ) w Lubinie. Daje to jej zdecydowane prowadzenie w trwającym obecnie ogólnopolskim plebiscycie „Położna na medal”. 

„Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Traktuję to jako dowód uznania nie tylko dla mojej osoby, ale dla całego zespołu Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala RCZ w Lubinie” – powiedziała Krystyna Szwaja.

Z lubińskiego szpitala,  który należy do Grupy EMC Szpitale , do konkursu zgłoszona została także położna Dorota Stafin.

Oddział Położniczo-Ginekologiczny Szpitala RCZ cieszy się dobrą opinią wśród przyszłych mam. W 2015 roku przyszło tu na świat ponad 1.400 dzieci.

„Położna na medal” to prowadzona od dwóch lat kampania, która ma na celu pokazanie i wyróżnienie tych specjalistek, które swoim pacjentkom przynoszą największe wsparcie w czasie ciąży i porodu.

W plebiscycie głosami internautów wybierane są trzy najlepsze położne w kraju i liderki w poszczególnych województwach. Swojego poparcia można im udzielać do końca roku. Wówczas zostaną ogłoszone ostateczne wyniki rankingu.

Szpital RCZ w Lubinie  należy do Grupy EMC Szpitale, która prowadzi 10 Szpitali i 19 przychodni na terenie całego kraju. Blisko 90 proc. przychodów Spółki pochodzi z kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Realizując usługi w ramach systemu publicznego, EMC buduje przyjazny kompleksowy model leczenia, dostosowany do potrzeb każdego pacjenta – od lekarza POZ, poprzez porady specjalistyczne, pełną diagnostykę, leczenie szpitalne, do opieki nad ludźmi starszymi w wyspecjalizowanych ośrodkach lub warunkach domowych.

Grupa EMC Szpitale jest partnerem dla samorządów w całej Polsce. Obecnie Szpitale należące do sieci świadczą usługi dla ponad miliona mieszkańców z terenu województw: dolnośląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, śląskiego i mazowieckiego.  

KrystynaSzwajapaint