23.06.2023

Pogromca endometriozy jest z nami!

Pogromca endometriozy dr Mikołaj Karmowski dołączył do nas!

Do grona specjalistów, niosących pomoc pacjentom w Szpitalu Wielospecjalistycznym EuroMediCare, dołączył dr n. med. Mikołaj Karmowski.

Dr n. med. Mikołaj Karmowski to niekwestionowany autorytet w zakresie ginekologii, czołowy ekspert w dziedzinie ginekologii operacyjnej, chirurgii małoinwazyjnej i laparoskopowej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w diagnozowaniu i przeprowadzaniu najnowocześniejszych laparoskopowych operacji leczenia endometriozy na świecie.

Jest pionierem holistycznego podejścia do diagnozy i laparoskopowego leczenia endometriozy, tworząc interdyscyplinarne zespoły specjalistów, takich jak ginekolodzy, chirurdzy onkolodzy, urolodzy, psychiatrzy, psychologowie, seksuolodzy, fizjoterapeuci, dietetycy kliniczni.

Dr Mikołaj Karmowski

Dr Karmowski przeprowadził ponad 3,5 tysiąca operacji endometriozy oraz udzielił kilkunastu tysięcy konsultacji pacjentkom w zakresie diagnostyki tej choroby.

Doświadczenie kliniczne zdobywał między innymi jako Adiunkt w I Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, w Instytucie I.R.C.A.D. we Francji, w Klinice Ministerstwa Obrony Narodowej w Caracas w Wenezueli na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Rekonstrukcyjnej.

Należy do European Society for Gynaecological Endoscopy (ESGE), European Endometriosis League (EEL), Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP).

Posiada liczne międzynarodowe certyfikaty jako uczestnik światowych kongresów, kursów organizowanych między innymi przez: European Endometriosis League Masterclass, European Society for Gynaecological Endoscopy, International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology.

Jest autorem i współautorem ponad 38 publikacji naukowych z zakresu ginekologii.

Przez pacjentki jest nazywany „pogromcą endometriozy”.

Dołączenie dr. Mikołaja Karmowskiego do zespołu Szpitala Wielospecjalistycznego EuroMediCare to początek nowych, innowacyjnych projektów medycznych związanych z diagnozowaniem i leczeniem endometriozy, które będą wdrażane w tej placówce.

 

Jak się z nami skontaktować?

Nasze koordynatorki pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 20:00, w soboty 9:00 – 14:00

Jeśli potrzebujesz pomocy i chcesz umówić się na konsultację, wyślij do nas email lub zadzwoń.

 
REJESTRACJA WIZYTY

71 749 86 77

karolina.zelazowska@emc-sa.pl

 
STRONA INTERNETOWA

Więcej informacji: Leczenie endometriozy