teleporady

Nasi urolodzy ze Szpitala św. Anny w Piasecznie znów najlepsi!

Nasi urolodzy ze Szpitala św. Anny w Piasecznie znów najlepsi!

Nasi wybitni urolodzy znów najlepsi! Ewa Bres-NiewadaPrzemysław ZugajMarek Zawadzki w dniach 19-21 czerwca 2017 uczestniczyli w 47 Kongresie Naukowym Polskiego Towarzystwa Urologicznego w Katowicach.

W sumie zaprezentowali aż 7 prac dotyczących  endoskopowego, małoinwazyjnego leczenia kamicy nerkowej oraz guzów urotelialnych górnych dróg moczowych. Zostali też nagrodzeni! Jedna z ich prac pt."Avicenna Roboflex - czy to lepszy RIRS?" dotycząca wewnątrznerkowego leczenia kamicy z użyciem innowacyjnego robota Avicenna, została  uznana za najlepszą pracę Kongresu w kategorii film.

Ale to nie wszystko! Pierwszego dnia Kongresu w sesji Live Surgery przeprowadzili w Klinice Urologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, transmitowaną na żywo, operację RIRS: operował Marek Zawadzki, asystowali Przemysław Zugaj i Nina Solińska. Naszym mistrzom gratulujemy!

dyplom najlepsza praca podczas Kongresu Polskiego Towarzystwa Urologicznego

Ewa Bres-Niewada, Marek Zawadzki i Przemysław Zugaj na co dzień przyjmują pacjentów w Centrum Leczenia Kamicy w Szpitalu św. Anny w Piasecznie. Z dużymi sukcesami stosują RIRS - nowoczesną metodę leczenia kamicy nerkowej, wykonują także inne zabiegi urologiczne. Komfort i bezpieczeństwo pacjentów są dla nich najważniejsze, a dzięki swojemu doświadczeniu (wykonali ponad 500 zabiegów metodą RIRS!) i i umiejętnościom zapewniają pacjentom specjalistyczną i kompleksową opiekę w zakresie leczenia schorzeń urologicznych.

Nasi urolodzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, szkoląc innych lekarzy w ramach Szkoły RIRS i współtworząc Ośrodek Szkoleniowy RIRS z firmą Cook Medical.

 

"