teleporady

Holmowa laserowa chirurgia prostaty w CERTUS Poznań!

nowoczesne leczenie pod okiem ekspertów

Drodzy pacjenci!

Z radością informujemy, że zabieg Holmowej Laserowej Chirurgii Prostaty (HoLEP) dostępny jest już także w Poznaniu - w naszym Szpitalu CERTUS. Operacje przeprowadzane są pod nadzorem doświadczonych, wykwalifikowanych ekspertów – lekarza specjalisty Marka Zawadzkiego oraz lekarza specjalisty Przemysława Zugaja. CERTUS Poznań jest drugim ośrodkiem w Polsce pod skrzydłami tej grupy ekspertów.

Laser ma szczególne zastosowanie w łagodnym rozroście gruczołu krokowego. Zabieg HoLEP zapewnia także skuteczne leczenie mężczyzn nawet z poważnie powiększoną prostatą. Podczas operacji usuwany jest cały fragment zmienionego gruczołu przy jednoczesnym zachowaniu usuniętej tkanki, dzięki czemu można ją następnie zbadać w laboratorium i określić charakter, co jest bardzo istotne w m.in. w diagnostyce raka prostaty.
W porównaniu do starszych metod leczenia HoLEP umożliwia znacznie szybszą regenerację po zabiegu oraz pozwala doszczętnie usunąć przerośnięty gruczoł. Dzięki temu zabiegi są bardzo skuteczne –mniej niż 2 procent mężczyzn wymaga ponownego leczenia.

Więcej informacji o zabiegach HoLEP w Poznaniu na stronie:
https://www.certus.med.pl/pl/oferta/holep-holmowa-laserowa-chirurgia-prostaty
oraz pod numerem telefonu: 507 003 802

"