teleporady
Podstawowa Opieka Zdrowotna

Podstawowa Opieka Zdrowotna

W ramach podpisanej umowy z NFZ oferujemy Państwu bezpłatne świadczenia medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ): konsultacje lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (lekarza rodzinnego, internisty lub pediatry), usług pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej, itp.

Lekarz podstawowej opieki zdrowotnej może skierować pacjenta na badania specjalistyczne, do szpitala, na rehabilitację, leczenie uzdrowiskowe lub też do innego lekarza specjalisty.

Nasi Pacjenci poza konsultacjami w ramach POZ maja możliwość korzystania z opieki specjalistycznej lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych, rehabilitacji, chirurgii dnia jednego i pozostałych usług oferowanych przez placówki EMC na podstawie zawartych umów z NFZ lub odpłatnie.

Punkt pobrań:

pobieranie materiałów do analiz laboratoryjnych od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 14.30 oraz w soboty od 8.00 do 12.00

Złóż deklaracją:

1. pobierz plik i wypełnij.

2. Złóż osobiście w placówce.

lekarz

poz_lekarz

pielęgniarka

poz_pielegniarka

położna

poz_polozna

 

UWAGA !
W związku z sytuacją wywołana koronawirusem i drastycznym wzrostem zakażeń, prosimy o wypełnianie i składanie deklaracji POZ w formie elektronicznej (skan) oraz za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta.

Skontaktuj się z nami.

Informacja i rejestracja

" "