O projekcie

KOMFORTOWE PORODY

Dla każdej kobiety oczekiwanie na przyjście jej dziecka na świat, a później poród i pierwsze miesiące życia maluszka, to czas wyjątkowy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego stworzyliśmy program „Narodziny piękna”. Dzięki niemu obejmiemy Ciebie i Twoje dziecko fachową opieką, zadbamy o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Dołożymy również starań, by atmosfera, która będzie Wam w tym okresie towarzyszyć była jak najlepsza.

Doświadczenie

W ciągu wielu lat funkcjonowania w naszym szpitalu odebraliśmy tysiące porodów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu rozumiemy Twoje potrzeby.

Zaangażowanie

Nasz personel do każdej ciąży, do każdego porodu podchodzi indywidualnie. Jednak zawsze z takim samym, maksymalnym poświęceniem.

Wykwalifikowana kadra

Zespół, który otoczy Cię opieką to znakomici, pełni empatii specjaliści. Wyróżnia ich znakomite wykształcenie i umiejętność skutecznej współpracy.

Dobre warunki

Komfortowe, przytulne sale sprawią, że pobyt w szpitalu stanie się milszy. Nowoczesny sprzęt umożliwi m.in. odpowiedni przebieg porodu.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twoje i dziecka to nasz absolutny priorytet. Na każdym etapie opieki nad matką i dzieckiem dbamy o jego najwyższy poziom.

Zrozumienie

To, co czujesz jest dla nas wyjątkowo ważne. Chcemy, by w czasie ciąży, porodu i już po nim, Twój komfort psychiczny był na jak najwyższym poziomie.

 

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Każda przyszła mama i jej dziecko są dla nas wyjątkowi. W związku z tym staramy się objąć jak najlepszą opieką i zagwarantować przyjazną atmosferę. Chcemy, by poród stał się wspaniałym przeżyciem, które będzie źródłem jedynie dobrych wspomnień.

Paniom, które przystępują do porodu w naszym szpitalu, zapewniamy:

  • techniki relaksacyjne i oddechowe,
  • różnorodne metody łagodzenia bólów porodowych (immersja wodna, TensCare, Entonox),
  • akcesoria wspomagające przebieg porodu (drabinki, worki sako, piłki, materace),
  • kontakt z noworodkiem „skóra do skóry”,
  • sale poporodowe wyposażone w unikatowe stanowiska do pielęgnacji noworodka (z przewijakiem, wanienką oraz promiennikiem ciepła z regulowaną temperaturą, zapobiegającym wychłodzeniu noworodka w trakcie przewijania).

 

baner_dół strony

Skontaktuj się z naszym sekretariatem

Dyżurka położnych 55 645 83 63