lekarz Przemysław Zugaj - urolog

Przemysław Zugaj

urolog

Lekarz Przemysław Zugaj, specjalista urologii z certyfikatem FEBU. Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Klinice Urologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, które ukończył w 2012 roku. Wcześniej szkoleniowy staż chirurgiczny odbył w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

Szczególnym zainteresowaniem Przemysława Zugaja cieszą się techniki mało i minimalnie inwazyjne w urologii oraz zastosowanie lasera w leczeniu operacyjnym.

Swoją rozległą wiedzą z zakresu endourologii dzieli się z innymi lekarzami i studentami medycyny – jest wykładowcą na kursach w zakresie giętkiej ureteroskopii i zabiegów RIRS. Prowadzi również wykłady w ramach organizowanych każdego roku kongresów Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz kursów firm Olympus i Cook Medical.

Urolog Przemysław Zugaj jest jednym z pierwszych lekarzy w Europie, którzy rozpoczęli wykonywanie operacji robotycznych kamicy nerkowej. Jest również współzałożycielem pierwszego w Polsce Centrum Leczenia Kamicy Nerkowej, które znajduje się w Szpitalu św. Anny Piasecznie.

Jest autorem i współautorem publikacji prezentowanych i nagradzanych na kongresach naukowych Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Przemysław Zugaj jest wszechstronnym urologiem wykonującym z powodzeniem liczne operacje małoinwazyjne, endoskopowe, oraz duże, otwarte jak usunięcie pęcherza moczowego z zastępczym odprowadzeniem moczu.

Specjalizacje:

urologia

Placówki:

Piaseczno - Szpital św. Anny

ul. A. Mickiewicza 39 , 05-500 Piaseczno
tel.: 22 73 54 100
e-mail: piaseczno@emc-sa.pl