teleporady

Rafał Kuźlik

dr n. med. specjalista ginekologii i położnictwa, specjalista ginekologii estetycznej

dr n. med. Rafał Kuźlik, specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym i szerokimi kwalifikacjami, autor wielu prac naukowych, często dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w ogólnopolskich mediach.

Przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej: labioplastyka, waginoplastyka, operacje rekonstrukcyjne sromu, hymenoplastyka, hymenotomia, zabiegi laserowe, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, wypełnianie warg sromowych, powiększanie punktu G, rekonstrukcja blizn okolic sromu i brzucha.
Wykonuje operacje onkoplastyczne piersi.
Zapewnia opiekę ginekologiczno-położniczą, pełną diagnostykę prenatalną i prowadzenie ciąży, a także poród siłami natury i przez cesarskie cięcie. Opiekuje się pacjentkami zarówno w ciąży fizjologicznej, jak i w ciąży wysokiego ryzyka: zagrożonej przedwczesnym porodem, z łożyskiem przodującym czy ze stwierdzonym nadciśnieniem u matki. Przeprowadza kompleksową diagnostykę prenatalną, w tym USG (także 3D i 4D) monitorujące stan płodu. Specjalizuje się w dopplerowskim badaniu przepływów naczyniowych płodu. Zajmuje się diagnostyką pod kątem wad genetycznych płodu, takich jak zespół Downa, Edwardsa czy Patou, przeprowadza prenatalne testy PAPP-A. 
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności (przeprowadza kompleksową diagnostykę niepłodności z uwzględnieniem różnych przyczyn niepłodności u kobiet i u mężczyzn.
Przeprowadza kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób żeńskich narządów płciowych: małoinwazyjne zabiegi chirurgiczne z zakresu ginekologii - między innymi, laparoskopię (w tym laparoskopowe usuwanie mięśniaków i macicy) oraz histeroskopię, operacje klasyczną metodą chirurgiczną. Posiada szerokie doświadczenie kliniczne w operacyjnej ginekologii onkologicznej (także metodą laparoskopową).
Dr n.med. Rafał Kuźlik jest autorem metody „One Cut Technique” - operacji warg sromowych, która została doceniona na Międzynarodowej Konferencji Ginekologii Plastycznej w Rzymie.
Dysponuje wieloma certyfikatami potwierdzającymi jego uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami.

 

Specjalizacje:

ginekologia i położnictwo , ginekologia estetyczna

Placówki:

Piaseczno - Szpital św. Anny

ul. A. Mickiewicza 39 , 05-500 Piaseczno
tel.: 22 73 54 100
e-mail: piaseczno@emc-sa.pl

"