lekarz Jacob Halpern-Nadel - specjalista chirurgii ortopedycznej

Jacob Halpern-Nadel

specjalista chirurgii ortopedycznej

lek. Jacob Halpern-Nadel urodził i wychował się w Kopenhadze w Danii. Przyjechał do Warszawy by przez rok studiować na Akademii Medycznej jednak postanowił tutaj kontynuować naukę.

W 2006 roku ukończył anglojęzyczny wydział Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, następnie wyjechał na staż podyplomowy do Londynu. Specjalizację z chirurgii ortopedycznej zakończył poprzez zatrudnienie w MCR - STOCER w Konstancinie.

Swoje doświadczenie zdobywa poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Szkolił się praktycznie i teoretycznie m.in. w Massachusetts General Hospital, Brigham & Womens Hospital i Boston Childrens Hospital w USA. Jak również w Frimley Park Hospital i St. Georges Hospital w Wielkiej Brytanii oraz w uniwersyteckich szpitalach w Lucernie w Szwajcarii, Santa Cruz De Tenerife w Hiszpanii, Dublinie w Irlandii, Brnie w Czechach, Lyonie we Francji i największy, ośrodku leczenia skolioz na świecie w Nanjing w Chinach.

W latach 2010-2011 zdobył doświadczenie w chirurgii urazowej i traumatologii w Danii. Do tej pory co kilka miesięcy wyjeżdża do pracy w Skandynawii, obecnie głównie do Norwegii. 

Stawia na leczenie zgodne z najbardziej aktualną wiedzą i medycyną opartą na faktach i najnowszych badaniach. Od kilku lat pogłębia swoją wiedzę i praktykę, szczególnie w dziedzinie leczenia skolioz, wad postawy, chirurgii deformacji kręgosłupa u dzieci i młodzieży jak również u dorosłych. Ta tematyka, poza ortopedią ogólną stała się dla dr Jacoba Halpern-Nadel  największą pasją zawodową. 

Przyjmuje w Poradni Chirurgii Ogólnej Szpitala św. Anny w Piasecznie. Konsultuje dzieci i dorosłych.

Konsultuje pacjentów w języku: polskim, angielskim i skandynawskim (duńskim, norweskim i szwedzkim), komunikuje się też w języku niemieckim i francuskim.

Specjalizacje:

chirurgia urazowa , chirurgia ortopedyczna , traumatologia

Placówki:

Piaseczno - Szpital św. Anny

ul. A. Mickiewicza 39 , 05-500 Piaseczno
tel.: 22 73 54 100
e-mail: piaseczno@emc-sa.pl