teleporady

EMC Instytut Medyczny w II etapie konkursu Złota Strona Emitenta

EMC Instytut Medyczny zakwalifikował się do II etapu siódmej edycji konkursu na najlepszą stronę internetową spółki giełdowej „Złota strona Emitenta V” organiozowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych (SEG).

W I etapie konkursu oceniono strony internetowe 890 polskich oraz zagranicznych spółek giełdowych, których akcje były notowane w dniu 27 września 2013 roku na GPW, w tym także na rynku NewConnect. Do II etapu konkursu zakwalifikowano 71 spółek giełdowych najwyżej punktowanych w I etapie konkursu. Według SEG spółki te wykazały się wysokim i bardzo wyrównanym poziomem zawartości merytorycznej witryn internetowych.

 W II etapie konkursu, który rozpoczyna się 11 lutego 2014 roku,  strona internetowa EMC Instytut Medyczny zostanie poddana ocenie jury, składającego się ze specjalistów w dziewięciu dziedzinach.  Głównymi kryteriami oceny będą: jasność komunikatu, zawartość informacyjna; komunikacja z inwestorem; innowacyjność komunikacji; intuicyjność, ergonomia, zgodność z regułami nawigacji; poprawność zastosowanych technologii; estetyka strony; opinia inwestorów indywidualnych; opinia inwestorów instytucjonalnych; opinia inwestora zagranicznego.

Wyniki II etapu przedstawione zostaną w dniu 4 kwietnia, a rozstrzygnięcie konkursu ogłoszone zostanie w czerwcu, podczas VI Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG.
Lista spółek zakwalifikowanych do II etapu znajduje się na stronie www.zse.seg.org.pl

"