08.12.2017

Szpital Regionalne Centrum Zdrowia w Lubinie zwyciężył w konkursie Lider Roku 2017 w Ochronie Zdrowia w kategorii Innowacyjny Szpital.

Szpital Regionalne Centrum Zdrowia w Lubinie zwyciężył w konkursie Lider Roku 2017 w Ochronie Zdrowia w kategorii Innowacyjny Szpital.

Szpital Zdrowie - Lider Roku 2017

 

Z wielką przyjemnością i dumą przekazujemy wspaniałą wiadomość – nasz Szpital Regionalne Centrum Zdrowia w Lubinie zwyciężył w konkursie Lider Roku 2017 w Ochronie Zdrowia w kategorii Innowacyjny Szpital. 

To wyróżnienie doskonale podsumowuje zmiany w szpitalu i sukcesy, które zespół RCZ osiągnął w tym roku: nowy budynek, uruchomienie  SOR-u, fundamentalna zmiana organizacji pracy bloku operacyjnego. Wszystko to finalnie ma zaowocować poprawą jakości opieki nad pacjentami. Dla nas to zwycięstwo jest także potwierdzeniem, że jakość zmian, które wprowadzamy jest czymś zupełnie wyjątkowym na polskim rynku medycznym. Dlatego nie zwalniamy tempa!

Naszemu mistrzowskiemu zespołowi z Regionalnego Centrum Zdrowia serdecznie gratulujemy! Jesteście najlepsi i macie na to dowód!

Nagroda jest dla nas tym cenniejsza, że konkurs nie ma charakteru komercyjnego, a wyboru laureatów dokonało niezależne jury, składające się z 27 wpływowych osób ze świata medycyny, m.in. byłych ministrów zdrowia, wybitnych postaci świata medycyny oraz szefów najważniejszych organizacji sektora medycznego. Pełne wyniki konkursu znajdziecie na stronie organizatora.