Szczepienia

Szczepienia przeciw COVID–19

Szczepienia populacyjne

Drodzy pacjenci!

Informujemy, że nasza placówka została zarejestrowana jako punkt szczepień populacyjnych przeciwko COVID-19. Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów.


Na konkretny termin szczepienia mogą zarejestrować się:

od 15 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 80 lat
od 22 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 70 lat

Szczepienia dla tych osób rozpoczną się 25 stycznia 2021r. O starcie rejestracji dla kolejnych grup będziemy informować na bieżąco.

 

Jak można się zarejestrować?

 1. Telefon na całodobową i bezpłatną infolinię: 989
  Telefonicznie na szczepienia można zapisać się samodzielnie lub przez kogoś bliskiego z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymają Państwo SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób mogą Państwo zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będą Państwo posiadać numer PESEL bliskiej osoby. Podczas rejestracji wybiorą Państwo dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie otrzymają Państwo SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.
 2. Rejestracja elektroniczna poprzez Internetowe Konto Pacjenta
  https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta

  System zaproponuje Państwu pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Państwa adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Państwu pasował, albo będą Państwo chcieli zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystacie Państwo z dostępnej wyszukiwarki i wskażecie dogodną dla Państwa datę i lokalizację.

  Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymacie Państwo powiadomienie SMS, a następnie otrzymacie Państwo ponownie przypomnienie o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

  Jeśli chcą Państwo skorzystać z tego sposobu rejestracji, muszą Państwo posiadać Profil Zaufany.
 3. Kontakt z naszym punktem szczepień
  Jeżeli chcą Państwo zaszczepić się w naszym punkcie szczepień, mogą Państwo zapisać się również przez bezpośredni kontakt telefoniczny, pod numerem:

  tel. 696 448 163  w godz. 14.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku
  oraz nr telefonu: 74 64 19 100, 74 64 19 290, 74 64 19 113

Uwaga! Nasz punkt szczepień otrzymuje ograniczoną liczbę szczepionek tygodniowo.

 

Zgłoszenia dla osób 18-69 lat

Od 15 stycznia istnieje możliwość zgłoszenia chęci szczepienia dla osób w wieku 18-69 lat. Można to zrobić poprzez formularz na stronie:

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/zgloszenia

Ważne! Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie. Będą mogli Państwo zarejestrować się w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Państwa grupy i dostaną Państwo e-skierowanie.

 

Rejestracja w godz. 14.00 - 17.00