teleporady
Narodziny Piękna Piaseczno

Narodziny Piękna Piaseczno

Kompleksowa opieka dla wszystkich mam


Projekt „Narodziny Piękna” w Szpitalu św. Anny w Piasecznie powstał z myślą o wszystkich potrzebach przyszłych i obecnych mam! Wiemy, jak ważna jest kompleksowa, fachowa i troskliwa opieka podczas ciąży, porodu oraz w pierwszych miesiącach po urodzeniu dziecka. Mamy przyjemność towarzyszyć Wam na wszystkich tych etapach - dbamy o Wasze zdrowie, dobre samopoczucie, wiedzę oraz bezpieczeństwo.

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?


Nasz szpital zapewnia nie tylko wysokiej jakości usługi medyczne, ale również wsparcie, troskę, uśmiech oraz pomoc we wszystkich tematach związanych z macierzyństwem! Zapraszamy do przeżycia tego niepowtarzalnego czasu pod opieką naszych specjalistów.

Poradnia ginekologiczno-położnicza

prowadzenie ciąży
         wraz z diagnostyką prenatalną          


Bezpłatna szkoła rodzenia

możliwość poszerzenia wiedzy na temat
porodu oraz świadomego rodzicielstwa


Blok porodowy

komfortowe i bezpieczne porody w kameralnej, przyjaznej atmosferze


Program KOC

Koordynowana Opieka nad Ciężarną w   ramach NFZ

Masaż Shantala

grupowe i indywidualne zajęcia z certyfikowanym instruktorem

Oddział neonatologii

zapewnienie bezpieczeństwa mamy i dziecka podczas pobytu w szpitalu

 

W naszej ofercie znajdziesz również szereg usług z zakresu diagnostyki prenatalnej, m.in.

  • badanie USG
  • test PAPP-A
  • test NIFTY


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ SZPITAL?


ZNAKOMITE OPINIE WŚRÓD MAM

Jesteśmy w pierwszej dziesiątce w rankingu najlepszych porodówek w Polsce według Fundacji Rodzić po Ludzku. Nasze pacjentki oceniły nas aż na 78 punktów ze 100! Co więcej - daje nam to 2 miejsce w województwie mazowieckim!

OGROMNE DOŚWIADCZENIE

W ciągu 10 lat działalności odebraliśmy już prawie 13 tysięcy porodów! Zdobyte doświadczenie sprawia, że doskonale rozumiemy Wasze potrzeby.

KAMERALNA, PRZYJAZNA ATMOSFERA

Nasz szpital znajduje się z daleka od miejskiego zgiełku. Kameralne, przyjemnie wyposażone sale dają wszystkim mamom poczucie intymności i komfortu. Nasza załoga zapewnia także wiele uśmiechu i otuchy, służąc pomocą w każdej sytuacji! Wiemy, jak ważna dla mam jest możliwość porodu rodzinnego – oferujemy je więc bezpłatnie!

DOSKONAŁE WARUNKI I SPRZĘT

Posiadamy klimatyzowany, nowocześnie wyposażony oddział. W salach porodowych znajduje się m.in. sprzęt do łagodzenia bólu porodowego, a także duże, komfortowe wanny do relaksacji i immersji wodnej oraz porodów w wodzie. Dysponujemy również bezprzewodowym systemem monitorowania płodu, czyli telemetrią do KTG. Co to oznacza? Nasze pacjentki mogą swobodnie poruszać się podczas tego badania, bez konieczności leżenia w łóżku. W trakcie porodu stosujemy aromatoterapię oraz muzykoterapię, w zależności od potrzeb i życzeń. Nasze przytulne i komfortowo urządzone pokoje poporodowe z łazienkami wyposażone są w stanowiska do pielęgnacji noworodków, tak, aby od chwili narodzin dziecko przebywało razem z mamą.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo pacjentek jest naszym priorytetem. Wykorzystujemy IntelliSpace Perinatal, czyli rozbudowany systemem opieki okołoporodowej.  Posiadamy blok operacyjny z salą cięć cesarskich, które są w bliskim sąsiedztwie sali porodowej, co umożliwia szybką interwencję w razie komplikacji. Do dyspozycji pacjentów jest również oddział neonatologiczny z inkubatorami otwartymi i zamkniętymi, respiratorem, a także system CPAP infant flow do wspomagania oddechu. Dla bezpieczeństwa dzieci każda sala wyposażona jest w sprzęt specjalistyczny: stanowiska otwarte dla noworodków z NEO-PUFF, ssakiem, napromiennikiem.

WYKWALIFIKOWANA KADRA SPECJALISTÓW

Nasz zespół tworzą znakomici, doświadczeni specjaliści w dziedzinie położnictwa, ginekologii, neonatologii. A do swojej pracy podchodzimy z prawdziwą pasją i radością!

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dbamy o to, żeby wyjątkowy moment porodu pozostawił tylko pozytywne wspomnienia. Zapewniamy bezpłatne znieczulenie zewnątrzoponowe, umożliwiamy mamom wybór pozycji porodowej od wertykalnych, poprzez poród z wykorzystaniem piłki, worków sako, materacy, aż po poród w wodzie. Bliskość mamy i dziecka ma ogromne znaczenie – kontakt „skóra do skóry” po porodzie w naszym szpitalu trwa tyle, ile potrzebuje matka i nowo narodzone dziecko. Nasza placówka została w związku z tym doceniona i wyróżniona złotym medalem w rankingu #MaluchyNaBrzuchy 2021. Istnieje również możliwość zamówienia profesjonalnej fotografii, która utrwali pierwsze chwile życia Waszego maluszka.

USŁUGI DODATKOWE

Odpowiadając na opinie naszych pacjentek, stale rozszerzamy swoją ofertę o nowe, dodatkowe usługi. Decydującym się na poród u nas proponujemy:
- indywidualną opiekę położnej/pielęgniarki w oddziale - również w języku angielskim!
- indywidualną opiekę okołoporodową sprawowaną przez wskazaną położną

KOMPLEKSOWA OPIEKA

Chcemy, aby nasze pacjentki czuły, że mogą liczyć na najlepszą opiekę we wszystkich aspektach związanych z ciążą, porodem i macierzyństwem. Dlatego zapewniamy im wsparcie psychologa, dietetyka, porady laktacyjne z zakresu karmienia piersią, ćwiczenia dna miednicy oraz konsultacje neonatologiczne.

 

 WIRTUALNY SPACER

Już teraz możecie nas odwiedzić online! Przejdź do wirtualnego spaceru po naszym Oddziale Ginekologiczno-Położniczym.

 

MALUCHYNABRZUCHY_ZŁOTY_2021

 

 

 

  komfortowe porody w Piasecznie

 

 

 

 

 

 

 

Informacja i rejestracja

" "