teleporady
Diagnostyka neurologiczna

Diagnostyka neurologiczna

EMG

Elektromiografia jest jednym z podstawowych badań w rozpoznawaniu chorób mięśni i nerwów obwodowych. Badanie to pozwala określić lokalizację i charakter zmian patologicznych w mięśniach, oraz ocenić dynamikę procesu chorobowego. Diagnostyka EMG jest całkowicie bezpieczna.

Pracownia zlokalizowana jest w Przychodni nr 3 przy ul. Gwarków 82. W celu wykonania badania wymagane jest skierowanie od lekarza specjalisty. Oferujemy badania zarówno w ramach umowy z NFZ jak i komercyjnie.

 

Badania wykonuje:lek. Izabela Winkel - specjalista neurolog

EEG

Jest to nieinwazyjna metoda diagnostyczna, służąca do badania bioelektrycznej czynności mózgu.
U osób dorosłych badanie EEG jest wykonywane w celu monitorowania i diagnostyki m.in. w przypadku: bólów  i zawrotów głowy, omdleń, drgawek, utraty przytomności. Badanie   jest wykonywane w diagnostyce padaczki, a także  w stanach po urazach głowy  oraz  w stanach po operacjach  neurochirurgicznych.

Badanie wykonują: 
mgr Anna Totoszko - technik elektroradiologii
lek. Izabela Winkel – specjalista neurolog
lek. Elżbieta Makowska – specjalista neurolog
 

Pracownia zlokalizowana jest w Przychodni nr 3 przy ul. Gwarków 82

 

BIOFEEDEBACK

Jest metodą terapeutyczną, która u osób  dorosłych stosowana jest w stanach po urazach głowy, udarach, w stanach depresyjnych oraz z syndromem przewlekłego zmęczenia, przy problemach z pamięcią i koncentracją. Jest to nowoczesna i całkowicie bezpieczna  metoda stymulacji pracy mózgu.

Nasz specjalista:Monika Kacprzyk – pedagog, terapeuta, specjalista biofeedback

Wizyty w poradni są odpłatne

Poradnia  zlokalizowana jest w Przychodni nr 3 przy ul. Gwarków 82

" "