teleporady

Poradnia Laktacyjna

ul. Gwarków 82:Helena Tarasiewicz,
Katarzyna Przytocka- położne

 

Poradnia laktacyjna – doradca laktacyjny w Lubinie

 

Poradnia Laktacyjna w Lubinie oferuje pomoc kobietom karmiącym piersią oraz ich dzieciom. Wykwalifikowany personel placówki z jednej strony zajmuje się leczeniem pań mających problemy z karmieniem, z drugiej doradza i sprawuje opiekę nad początkującymi mamami. Poradnia Laktacyjna gwarantuje kompleksową pomoc obejmującą naukę karmienia piersią, profesjonalne konsultacje oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów.

 

Zakres pomocy

 

Do Poradni Laktacyjnej w Lubinie zgłaszają się przede wszystkim młode mamy szukające pomocy w rozpoczęciu karmienia piersią. Niejednokrotnie kobiety chcą dowiedzieć się, czy prawidłowo karmią dziecko i czy właściwie przybiera ono na wadze. Głównymi problemami, z którymi mierzą się mamy, są bolesne brodawki, obrzęki, zastoje pokarmu, zapalenia piersi czy kryzysy laktacyjne. Poradnia Laktacyjna w Lubinie oferuje również pomoc mamom, które chcą dowiedzieć się, jak naturalnie odstawić dziecko od piersi bądź pragną utrzymać laktację mimo rozdzielenia z dzieckiem. Placówka pomaga poznać alternatywne sposoby karmienia mlekiem matki oraz zasady wprowadzania pokarmu uzupełniającego.

 

Dlaczego warto skorzystać z pomocy poradni laktacyjnej?

 

Karmienie piersią to czynność naturalna i mająca ogromne znaczenie zarówno dla relacji matki z dzieckiem, jak i dla odporności oraz zdrowia malucha. Mimo to na początku wspólnej drogi może wystąpić wiele problemów, które niepotrzebnie powodują zmartwienie i niepokój kobiet. Problemy z karmieniem piersią są jak najbardziej naturalne i najczęściej można łatwo je wyeliminować. Rozpoczynając karmienie dziecka, warto odwiedzić Poradnię Laktacyjną w Lubinie, aby nauczyć się, jak poprawnie to robić. Placówkę odwiedzają także doświadczone mamy szukające pomocy w leczeniu różnorodnych problemów.

 

Poradnia Laktacyjna oferuje młodym i doświadczonym mamom oraz ich dzieciom profesjonalne podejście, wykwalifikowany personel i miłą, rodzinną atmosferę.

Informacja i rejestracja

"