Narodziny piękna

Narodziny Piękna Lubin

Kompleksowa opieka dla mam i dzieci


Poznaj prawdziwe Narodziny Piękna. Przekonaj się, jak wspaniały może być czas ciąży i moment przyjścia Twojego dziecka na świat. Korzystając ze wsparcia specjalistów z Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie, przeżyjesz te chwile w poczuciu bezpieczeństwa. Zapewnimy Ci komfortowe warunki i otoczymy troskliwą opieką Ciebie i Twoje dziecko. Będziemy przy Tobie zawsze, gdy będziesz tego potrzebować.

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?


W naszym szpitalu oprócz usług medycznych wysokiej jakości zapewniamy także wsparcie, troskę, uśmiech oraz pomoc przed, w trakcie oraz po porodzie.

Poradnia ginekologiczno-położnicza

prowadzenie ciąży
         wraz z diagnostyką prenatalną          


Blok porodowy

bezpieczne porody w kameralnej,
przyjaznej atmosferze


Program KOC

Koordynowana Opieka nad Ciężarną w ramach NFZ

Poradnia neonatologiczna

opieka medyczna dla dzieci do 1 roku życia

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ SZPITAL?


WYKWALIFIKOWANA KADRA SPECJALISTÓW

Nad naszymi pacjentkami czuwa grupa lekarzy, pielęgniarek i położnych. Ich wieloletnie doświadczenie, znakomite wykształcenie, a przede wszystkim ogromne poświęcenie, sprawiają, że stanowią świetnie działający zespół. Każdy przypadek jest dla nich powodem do maksymalnego zaangażowania, a narodziny wszystkich dzieci są źródłem ogromnej radości i dumy.

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

Każda mama pragnie, by jej dziecko było bezpieczne i wolne od, nawet najmniejszych, zagrożeń, jakie może przynieść los. Dlatego bezpieczeństwo matki oraz nowo narodzonego dziecka są dla nas zawsze najwyższym priorytetem. Oddział Położniczo-Ginekologiczny oraz Oddział Neonatologiczny Regionalnego Centrum Zdrowia dają możliwość zapewnienia intensywnego nadzoru medycznego nad noworodkami w przypadku jakichkolwiek powikłań.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Ciąża i poród to dla kobiety wyjątkowe chwile, dostarczające wielu doznań i na długo pozostające w pamięci. Wszystkie przyszłe mamy przeżywają ten czas inaczej, mają inne oczekiwania. Nasz zespół w swojej pracy stawia nie tylko na kompetencje medyczne, ale również na maksymalne poznanie i zrozumienie potrzeb pacjentek. Potrafimy dostosować się do nich, łącząc, potrzebną w takich chwilach empatię z najwyższą jakością medycznych standardów.

KOMPLEKSOWA OPIEKA

Panie, decydujące się na poród w naszej placówce, mogą liczyć na nasze pełne wsparcie na każdym etapie. Specjalnie dla nich oraz ich przyszłych pociech wdrożyliśmy Program Koordynowanej Opieki nad Ciężarną (KOC). W jego ramach specjaliści z RCZ czuwają nad zdrowiem i bezpieczeństwem mam w okresie ciąży, porodu, połogu oraz zapewniają specjalistyczną opiekę nad nowo narodzonym dzieckiem. Do ich dyspozycji jest zespół złożony z lekarza ginekologa, położnej, a także koordynatora zapewniającego sprawny przebiegiem wszystkim niezbędnych procedur.

KOMFORTOWE WARUNKI I PRZYJAZNA ATMOSFERA

By w pełni doświadczać niezwykłości ciąży i porodu, potrzebne są odpowiednie warunki. W naszej placówce przyszłe mamy przebywają w nowoczesnych, znakomicie wyposażonych salach, które zapewniają im najwyższy poziom komfortu. Mają możliwość zdecydowania, o ile lekarz nie zaleci inaczej, o pozycji porodowej. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu sal porodowych w odpowiedni sprzęt: piłki, worki, materace.

BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA

Organizujemy zajęcia dla przyszłych Rodziców, w Przychodni Lubmed, przy ul. Gwarków 82. Podczas zajęć przyszłe Mamy mają możliwość odpowiednio przygotować się do porodu oraz zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu karmienia piersią. Nasze położne odpowiedzą na pytania dotyczące przebiegu ciąży, porodu i połogu.

Skontaktuj się z naszą Szkołą Rodzenia: Zadzwoń!


Jesteśmy placówką praktykującą kangurowanie, czyli "kontakt skóra do skóry" tuż po urodzenia maluszka. Wspieramy i zapraszamy rodziców do bezpośredniego kontaktu z ich pociechami. Ten proces jest niezwykle cenny zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Wspiera poprawę samopoczucia, budowanie więzi, zmniejszenie stresu, wyciszenie. Dodatkowo następuje również tzw. kolonizacja flory bakteryjnej dziecka z florą rodzica. Do kangurowania zapraszamy zarówna Mamy, jak i Tatusiów.

szpital%20przyjazny%20kangurom

baner_dół strony

 

Więcej informacji

723 697 892 - Szkoła Rodzenia , Przychodnia Lubmed