teleporady

Certyfikat Sekcji Chirurgii Metabolicznej i Bariatrycznej Towarzystwa Chirurgów Polskich

dr nauk medycznych Tomasz Szewczyk

miloszpoloch_com--40 Wyróżniony za swoje umiejętności, doświadczenie i fachowość. Uhonorowany przez Sekcję Chirurgii Metabolicznej i Bariatrycznej Towarzystwa Chirurgów Polskich Certyfikatem, potwierdzającym duże doświadczenie w operacjach bariatrycznych i szeroką wiedzę teoretyczną z zakresu bariatrii.
Doktor jest jednym z grona 11 specjalistów w kraju, których umiejętności i fachowość gwarantują Pacjentom wysoki międzynarodowy standard opieki medycznej oraz wykonywanych zabiegów. 

Tomasz Szewczyk rozpoczął współpracę z Regionalnym Centrum Zdrowia w Lubinie w 2018 roku. Dołączył do  zespołu wysoce wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń związanych z przewodem pokarmowym, jamą brzuszną oraz naczyniami obwodowymi pracujących w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala  oraz  Poradni Chirurgii Ogólnej.  Ponadto w EMC Przychodnie Lubmed prowadzi konsultacje kwalifikujące do zabiegów bariatrycznych oraz uczestniczy w spotkaniach  INFO-CHLO- SPOT, cyklicznie organizowanych przez Stowarzyszenie Pacjentów Bariatrycznych CHLO.

"