teleporady

Krzysztof Piórek

lek. Krzysztof Piórek, chirurg ogólny, flebolog

Lek. Krzysztof Piórek, Specjalista Chirurgii Ogólnej, Flebolog

Jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Uczelnię ukończył w 1995 roku, otrzymując dyplom i tytuł zawodowy lekarza. 

W roku 1997 rozpoczął specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej, a w latach 1997-2005 pracował na oddziale chirurgii naczyniowej Kliniki Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej przy ul. Banacha 1a w Warszawie. Nauczyciel akademicki w latach 1997-2010 w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwent Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej żył kończyn dolnych.

Krzysztof Piórek jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i certyfikowanym flebologiem. Posiada wieloletnie doświadczenia kliniczne w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych patologii żył kończyn dolnych na każdym etapie choroby. Specjalizuje się w najnowocześniejszych metodach wewnątrznaczyniowego leczenia niewydolności żylnej, takich jak:

RFITT (Bipolar Radiofrequency Induced Thermotherapy – fale radiowe wysokiej częstotliwości)
ELVeS (zamknięcie żył laserem)
VenaSeal (klejenie żył)
ClariVein
Skleroterapia
Leczenie hybrydowe.

Krzysztof Piórek przyjmuje pacjentów w Poradni Chirurgii Ogólnej w Szpitalu św. Anny w Piasecznie. W naszej poradni lekarz wykonuje badanie USG podczas konsultacji co znacznie przyspiesza proces diagnostyki i leczenia, koszt konsultacji z badaniem wynosi 200zł.

 

Specjalizacje:

chirurgia , flebologia , chirurgia ogólna

Placówki:

Piaseczno - Szpital św. Anny

ul. A. Mickiewicza 39 , 05-500 Piaseczno
tel.: NFZ 22 73 54 100
e-mail: piaseczno@emc-sa.pl