teleporady

Marta Mączka

lek. Marta Mączka, ginekolog, specjalista medycyny estetycznej

Lekarz Marta Mączka absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, specjalizująca się w ginekologii klasycznej, estetycznej i plastycznej, specjalistka medycyny estetycznej.

Posiada bogate doświadczenie z zakresu ginekologii estetycznej, w tym: zabiegów estetycznych, polegających na poprawie objętości, kształtu i kolorytu warg sromowych, oraz na laserowym modelowaniu pochwy u kobiet w okresie menopauzalnym i w okresie poporodowym.

Specjalizuje się także w medycynie estetycznej, zajmuje się m.in. szeroko pojętą mikropigmentacją medyczną oraz laseroterapią - w tym najczęściej laseroterapią blizn pooperacyjnych oraz potrądzikowych. Oferuje szeroki wachlarz metod wielokierunkowego odmładzania i udoskonalania kondycji skóry. Wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (Botox) oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia (Radiesse) i karboksymetylocelulozy, w tym także wolumetrię.

Posiada szerokie doświadczenie z zakresu biorewitalizacji skóry twarzy i ciała z wykorzystaniem mezoterapii oraz peelingów chemicznych i laserowych. Stosuje „liposukcję bez skalpela”, czyli adipolipolizę iniekcyjną z zastosowaniem nowatorskiego preparatu Aqualix, który rozpuszcza tkankę tłuszczową.

Marta Mączka Posiada umiejętności certyfikowane przez Europejskie Centrum Szkoleniowe Medycyny Estetycznej „Fenice”, Medical Aesthetics Academy, ITP Medical Company, Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED, oraz przez inne renomowane Ośrodki Anti-Aging.

Marta Mączka przyjmuje w Poradni Ginekologiczno-Położniczej oraz Poradni Medycyny Estetycznej w naszym Szpitalu św. Anny w Piasecznie.

 

Specjalizacje:

ginekologia , ginekologia plastyczna , ginekologia estetyczna , medycyna estetyczna

Placówki:

Piaseczno - Szpital św. Anny

ul. A. Mickiewicza 39 , 05-500 Piaseczno
tel.: NFZ 22 73 54 100
e-mail: piaseczno@emc-sa.pl