teleporady
Knakiewicz

Mateusz Knakiewicz

specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej

Lekarz Mateusz Knakiewicz jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Należy do grona członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (PTLO) i Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran (PTLR).

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2009 roku podjął pracę w prywatnej klinice lek. med. Henryka Knakiewicza, gdzie pod okiem swojego ojca, wybitnego specjalisty chirurgii plastycznej, wykonywał wszelkie operacje z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W 2012 roku rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu. Nacisk na zabiegi chirurgii onkologicznej doprowadził go do gliwickiego Instytutu Onkologii im. M. Curie-Skłodowskiej, gdzie zdobywał doświadczenia pod przewodnictwem prof. Adama Maciejewskiego. Od 2014 roku jest zatrudniony w Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach. 

W 2019 uzyskał tytuł specjalisty z chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Nieustannie doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach oraz sympozjach naukowych odbywających się w Polsce i za granicą.

Specjalizacje:

Chirurgia plastyczna , chirurgia rekonstrukcyjna , medycyna estetyczna

Placówki:

Wrocław - EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

ul. Pilczycka 144 , Wrocław
tel.: 71 71 17 400
e-mail: wroclaw@emc-sa.pl

"