teleporady

Wojciech Gackowski

dr n. med. specjalista chirurgii ogólnej

Specjalista chirurgii ogólnej z ponad 30-letnim stażem pracy, jest ordynatorem Oddziału Chirugii w szpitalu św. Anny w Piasecznie. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Klinice Chirurgii Ogólnej i Wątroby Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po uzyskaniu tytułu specjalisty kontynuował swoją karierę w w/w klinice wykonując szeroką gamę zabiegów operacyjnych, włącznie z transplantacjami wątroby. Z biegiem czasu poświęcił się kierowaniu oddziałem chirurgii najpierw Szpitala w Grójcu, a następnie w Piasecznie, nie zarzucając operatywy. Zdobytą wiedzą dzieli się przez całą karierę z młodszymi kolegami oraz studentami. Wielokrotnie pełnił, i nadal pełni, rolę opiekuna specjalizacji młodych chirurgów, pielęgnując prastarą relację mistrz-uczeń w sposób wyjątkowo wdzięczny. Podopieczni doktora są jednymi z najlepiej wykształconych chirurgów w kraju.

Jako ordynator oddziału chirurgii dr n. med. Wojciech Gackowski zapewnia chorym dostęp do szerokiego wachlarza diagnostyki oraz metod leczniczych, z niebywałą dbałością o wyniki leczenia oraz dobrostan pacjenta.

Dr n. med Wojciech Gackowski zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiego wachlarza schorzeń jamy brzusznej. Wprowadza nowatorskie metody leczenia do tutejszego szpitala, m.in. laparoskopowe operacje przepuklin pachwinowych oraz wideo-asystowane operacje jelita grubego. Z racji swojego doświadczenia zawodowego specjalizuje się w chirurgii jamy brzusznej, wszelkich zabiegach dotyczących wątroby, dróg żółciowych, trzustki oraz jelit (resekcje, zespolenia, operacje naprawcze).

 

Specjalizacje:

Chirurgia ogólna

Placówki:

Piaseczno - Szpital św. Anny

ul. A. Mickiewicza 39 , 05-500 Piaseczno
tel.: NFZ 22 73 54 100
e-mail: piaseczno@emc-sa.pl